Príjemné ubytovanie blízko Jasnej!

Ubytovanie Green Land sa nachádza v Demänovej, mestskej časti mesta Liptovský Mikuláš. Táto výhodná poloha Vám zaručuje skvelé zážitky pri letných či zimných aktivitách, ktoré región Liptov ponúka. Počas leta máte možnosť stráviť príjemné chvíle v krásnej prírode či už Nízkych, Západných alebo Vysokých Tatier. Po náročnej túre či cyklotúre si perfektne odpočiniete v termálnych bazénoch neďalekého aquaparku Tatralandia alebo GINO Paradise Bešeňová. V zime bude výborným tipom návšteva niektorého z blízkych lyžiarskych stredísk, predovšetkým vynikajúceho lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry, Ski centra Opalisko či strediska Ski Javorovica v Liptovskom Jáne.

Počas celého roka Vám Ubytovanie Green Land ponúka príjemné privátne ubytovanie v troch útulne zariadených izbách ako aj jednom apartmáne s vlastným vchodom, s celkovou kapacitou spolu až pre 16 osôb. Ubytovanie je tak ideálne pre páry, rodinky s deťmi ako aj väčšie skupiny priateľov a známych.

Na prízemí ubytovania je k dispozícii jedna 3-lôžková a dve 2-lôžkové izby, pričom pri jednej z 2-lôžkových izieb je možné využiť jednu prístelku. Všetky tri izby majú televízor a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Chutné jedlá si môžu hostia pripraviť v spoločnej plne zariadenej kuchyni, vybavenej plynovým sporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a mrazničkou.

Na poschodí sa nachádza samostatný 3-spálňový apartmán s celkovou kapacitou 8 lôžok (vrátane 2 prísteliek). Súčasťou tohto apartmánu je jedáleň spojená s plne vybavenou kuchyňou. Apartmán disponuje aj samostatnou kúpeľňou s vaňou, sprchovacím kútom a oddelenou toaletou, tiež televízorom a rádiom. V apartmáne ako aj všetkých ostatných izbách ubytovania je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Súčasťou pozemku Ubytovania Green Land je pekne upravená záhrada s veľkým jazierkom, pri ktorom je k dispozícii pohodlné vonkajšie posedenie. V týchto priestoroch sa tak ponúka možnosť stráviť príjemné chvíle pri rannej kávičke či grilovaní a opekaní rôznych špecialít. Vaše auto môžete bezpečne zaparkovať priamo pri ubytovaní. Neváhajte nás navštíviť aj Vy, tešíme sa na Vašu návštevu!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty