Netradičná dovolenka s vôňou vidieka

Rekreačné zariadenie Granárium sa nachádza v srdci Slovenského krasu na okraji obce Jablonov nad Turňou. Celý areál je vytvorený tak aby u nás každý návštevník zažil príjemné chvíle oddychu, pohody a zábavy. Ponúkame Vám príjemné ubytovanie, chutné jedlá, vynikajúce vínka a množstvo doplnkových služieb pre malých i veľkých.

Pre našich hostí máme pripravené ubytovanie s kapacitu 23 lôžok. K dispozícii je 7 dvojlôžkových a 3 trojlôžkové izby. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, toaletou, televízorom, satelitom a WiFi pripojením na internet.

Ani hladný u nás nebudete. V našej reštaurácii Vám pripravíme originálne kulinárske špeciality od koláčov, vlastného chlebíka, lokší po rôzne tradičné jedlá a regionálne špeciality. Reštaurácia je ideálna na rodinné oslavy, vidiecke svadby a firemné či spoločenské akcie s kapacitou do 60 miest. Radi Vám zabezpečíme výbornú cigánsku hudbu. Pri reštaurácii nájdete unikát „Pieckový háj“ s tradičnými pieckami, kde návštevníkom pripravujeme rôzne akcie, ukážky pečenia chleba a koláčikov, či prípravu spoločnej večere.

Máte radi vínku? Ochutnajte to najlepšie vínko z našej ponuky lokálnych vinárov a z Turnianskej vínnej cesty. Priestory vínnej pivnice sú ideálne na menšie rodinné oslavy a firemné akcie s kapacitou do 40 miest.

Najmenších návštevníkov poteší detské ihrisko, preliezky, šmýkačky, a tradičný kolotoč. Dospelí si môžu vychutnať skvelé ubytovanie, gurmánske špeciality a dokonalý pokoj uprostred prírody. Núka sa Vám bohatý výber turistických chodníkov, cyklotrás, jaskýň, kultúrnych a prírodných pamiatok.

Našim cieľom je, aby sme Vám počas celého roka ponúkali kvalitné služby a tým Vám spestrili a spríjemnili Váš pobyt u nás. Nechajte sa uniesť vôňou vidieka a príďte k nám tento rok na dovolenku.