Priamo v areáli termálneho kúpaliska!

Celoročné Ubytovanie Gazdovský dvor sa nachádza priamo v areáli kúpaliska, nad reštauráciou na poschodí. Jednotlivé bazény kúpaliska s geotermálnou vodou s unikátnym zložením s liečivými účinkami budete tak mať na vašej dovolenke len pár krokov od ubytovania.

Tri klimatizované izby sa nachádzajú na poschodí. K dispozícii sú izby v tomto rozložení:
- jedna 2-lôžková izba so samostatnými lôžkami a balkónom,
- jedna 2-lôžková izba s manželskou posteľou a balkónom,
- jedna 3-lôžková izba s manželskou posteľou a samostatným lôžkom

Každá izba je vybavená chladničkou, mikrovlnkou, varnou kanvicou, televízorom so satelitným príjmom, uterákom pre každú osobu, taniermi, pohármi na kávu, príbormi a umývadlom. Na izbe nie je možné variť alebo si doniesť svoj vlastný varič. K dispozícii je sprchovací kút a dve toalety. Bezplatné parkovanie je zabezpečené vo dvore domu č.120.

Výborným benefitom ubytovania je taktiež reštaurácia Gazdovsky dvor s pizzériou v tesnej blízkosti, kde Vás obslúži vždy ochotný, ústretový personál a môžete si vybrať zo širokej ponuky chutných jedál. Naši hostia tu majú zľavu na jedlo a nápoje.

Počas letnej sezóny (od 1.5. do 30.9.) ubytovávame len od soboty do soboty, nie je možné ubytovať sa na menej nocí. Počas zimnej sezóny je to individuálne. V cene ubytovania nie je zahrnutý vstup do bazénov. Je povinná permanentka pre každého ubytovaného na celé obdobie pobytu. Celý areál kúpaliska Vám ponúka mnoho atrakcií a zábavy.

Ponúkame Vám nové celoročné ubytovanie v Domčeku č.118, tesne pred hlavným vchodom do kúpaliska. K dispozícii sú 2-lôžkové a 3-lôžkové izby. Každá izba disponuje nasledovným vybavením: televízor so satelitným príjmom, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, príbory, taniere, šálky, uterák a sušič na vlasy. Kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaleta je samozrejmosťou každej izby. Posedenie na terase s možnosťou grilovania na dvore. Bezplatné parkovanie priamo vo dvore. Naši hostia tu majú zľavu na jedlo a nápoje.

Ponúkame Vám aj ďalšie celoročné ubytovanie v Domčeku č.120, tesne pred hlavným vchodom do kúpaliska. K dispozícii je jedna rodinná izba s dvoma spálňami dokopy pre 5 osôb a dve 3-lôžkové izby.

Každá izba disponuje s televízorom so satelitným príjmom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, príbormi, taniermi, šálkami, uterákmi a sušičom na vlasy. Toaletou je vybavená každá izba. Sprcha je pre všetky izby spoločná. Na dvore sa nachádza trampolína a veľký trávnik. Posedenie na terase s možnosťou grilovať na dvore. Bezplatné parkovanie priamo vo dvore. Naši hostia tu majú zľavu na jedlo a nápoje. Oproti ubytovaniu sú cez cestu situované potraviny a bar.

Tešíme sa na Vašu návštevu.


Neakceptujeme: Domáce zvieratá, Fajčiarov