Ubytovanie už od 7 Eur!

Ubytovanie Florián Jurina je situované v malebnej obci Habovka na Orave. Neďaleko nášho ubytovania môžete využiť služby viacerých lyžiarskych stredísk ako napr. Milotín a Janovky v Zuberci a Zverovka - Spálená. Na svoje si prídu aj priaznivci bežeckého lyžovania, turistiky, cyklistiky či hubárčenia. Počas teplých letných dní je možné osviežiť sa v blízkych termálnych kúpeľoch Oravice alebo navštíviť Múzeum slovenskej dediny v Zuberci, vo vzdialenosti len 5 km.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie s celkovou kapacitou 12 lôžok. K dispozícii sú 2 apartmány umiestnené v samostatnej prístavbe rodinného domu. Každý apartmán má svoj vlastný vchod, čo zaručuje hosťom dokonalé súkromie a pokoj. V priestoroch oboch apartmánov je zaistené WiFi pripojenie na internet.

Pokiaľ si vyberiete menší z apartmánov s kapacitou 4 lôžok, budete ubytovaní na prízemí. Tento apartmán ponúka jednu spálňu s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami, kde máte k dispozícii televízor. Pri spálni sa nachádza menšia kuchynka s elektrickou dvojplatničkou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Súčasťou apartmánu je vlastná kúpelňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Druhým samostatným vchodom na prízemí ubytovania vojdete do druhého väčšieho apartmánu, ideálneho pre 8 hostí. K dispozícii je Vám tu spoločenská miestnosť, kde sa môžete pohodlne usadiť na gauči pri televízore. Táto miestnosťou je prepojená s kuchyňou, kde využijete elektrický sporák s rúrou a taktiež bežné vybavenie kuchyne. Po schodoch sa dostanete k dvom 4-lôžkovým spálňam. V jednej izbe je manželská posteľ a dva samostatné lôžka, v druhej sa nachádza poschodová posteľ a dva samostatné lôžka. Každá zo spální má svoju kúpelňu so sprchovacím kútom a toaletou.

Vychutnať príjemné dovolenkové chvíle si môžete pri vonkajšom posedení s možnosťou grilovania. Parkovať je možné priamo pri dome. Veríme, že Vám naše ubytovanie poskytne dostatok pohodlia a relaxu a Vy tak prežijete tú najlepšiu dovolenku na Orave.