Tiché prostredie, veľmi blízko k termálu

Ubytovanie Eva Gerhátová Vám ponúka svoje služby vo Veľkom Mederi, blízko známeho termálneho kúpaliska Thermal Corvinus. Hosťom poskytujeme ubytovanie v štyroch apartmánoch s celkovou kapacitou 11 lôžok. Vybrať si môžete z dvoch dvojlôžkových, z jedného trojlôžkového a z jedného štvorlôžkového apartmánu. Každý apartmán má vlastnú zariadenú kuchyňu so sporákom, chladničkou, mrazničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou. Samozrejmosťou je televízor, kúpeľňa a toaleta.

V areáli ubytovania si môžete zahrať stolný tenis, bedminton či volejbal. Vo dvore je možnosť posedenia a grilovania na záhradnom grile. Na opaľovanie a relax Vám poslúžia lehátka. Svoje autá si bezpečne odparkujete na parkovisku v areáli. V tesnej blízkosti ubytovania sa nachádza piváreň s možnosťou celodenného stravovania. Kúpalisko je vo vzdialenosti zhruba 5-10 minút chôdzou. Ubytovanie je veľmi vhodné pre rodinky s deťmi.

Veľký Meder ponúka svojím návštevníkom stále viac možností trávenia voľného času a teplé počasie Vám zaručí skutočnú letnú dovolenku, takmer ako pri mori.