Ubytovanie v príjemnom prostredí

Ubytovanie Daniela je situované v krásnom prostredí Spiša, v pokojnej časti malebnej obce Hrabušice, ktorá predstavuje ideálny vstupný bod do spleti turistických a cyklistických tras a chodníkov Slovenského raja. Vychutnajte si prechádzky očarujúcimi roklinami a tiesňavami ako je známa Suchá Belá, Kláštorná roklina, Piecky či Veľký Sokol. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete aj relaxom v termálnych bazénoch neďalekého kúpaliska Vrbov.

Našim hosťom ponúkame príjemné privátne ubytovanie v 3 izbách, umiestnených na poschodí rodinného domu. K dispozícii je Vám tu jedna dvojlôžková izba, jedna dvojlôžková izba s možnosťou prístelky a jedna trojlôžková izba. Pre ubytovaných hostí tu slúži na prípravu vlastnej stravy kompletne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou. Samozrejmosťou ubytovania je bezplatné WiFi pripojenie na internet, kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a toaletou.

Príjemný relax si môžu hostia dopriať v záhrade s možnosťou vonkajšieho posedenia a grilovania. S parkovaním Vašich áut u nás problém mať nebudete, je zabezpečené priamo vo dvore.