Príjemné cenovo výhodné ubytovanie!

Ubytovanie Dagmar je situované v nádhernom podtatranskom prostredí malebnej obce Gerlachov, nachádzajúcej sa v blízkosti všetkých obľúbených tatranských stredísk.

Ďaleko od nás to preto nebudete mať do Tatranskej Polianky (3 km), Starého Smokovca (7 km) či na Štrbské Pleso (14 km). Prekrásna okolitá príroda Tatranského národného parku poskytuje navyše bohaté možnosti turistiky, cyklistiky ako i klasického a bežeckého lyžovania v blízkych lyžiarskych strediskách. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj spoznávaním historických a kúltúrnych pamiatok Spiša, zberom lesných plodov, hraním tenisu, jazdou na koni alebo relaxáciou v bazénoch blízkeho aquaparku AquaCity Poprad.

Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné ubytovanie v kompletne zariadenom apartmáne s vlastným vchodom, ktorý je súčasťou rodinného domu. Apartmán je svojím vybavením a dispozičným riešením prispôsobený pre pohodlné ubytovanie 6 až 7 osôb. K dispozícii sú Vám v ňom dve príjemné spálne, dvojlôžková izba a väčšia štvorlôžková izba s televízorom so satelitným príjmom a možnosťou využitia jednej prístelky. Súčasťou apartmánu je rovnako spoločenská časť s posedením a televízorom so satelitným príjmom ako i plne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou. Na prípravu vlastného stravovania Vám tu poslúži okrem kompletného kuchynského príslušenstva s riadmi taktiež keramická varná doska, elektrická rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička, mikrovlnná rúra a hriankovač. Samozrejmosťou apartmánu je bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s vaňou, toaletou a sušičom na vlasy.

Pri apartmáne nechýba veľká terasa s možnosťou vonkajšieho posedenia a grilovania. Po dohode veľmi radi hosťom zabezpečíme prípravu raňajok. Parkovanie Vašich áut je možné priamo v uzavretom dvore ubytovania. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba zosobašené páry, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá