Nové ubytovanie pre robotníkov-TOP cena

Ubytovanie Čakajovce v obci s rovnomenným názvom sa nachádza len 2 km od priemyselného parku Jaguar a Landrover. Sme vyhľadávaným najmä pre partie pracovníkov či ľudí hľadajúcich dlhodobejšie ubytovanie.

Po celodennom výlete či práci zaiste poteší možnosť oddychu. Na iné myšlienky prídete v pohostinstve prípadne pri nakupovaní v blízkych potravinách. Ak sa rozhodnete spoznávať okolie, dopočujeme Vám navštíviť Dražovský kostolík, Svoradovu jaskyňu aj absolvovať výstup na Zobor. Nevynechajte tiež Nitriansky hrad, Svätoplukovo námestie v Nitre a Kalváriu s úžasným výhľadom na okolie. Toto 10 km vzdialené mesto ponúka širokú škálu služieb a aktivít.

Celoročne sa môžete ubytovať u nás v Ubytovaní Čakajovce. Kapacitne je naše ubytovanie prispôsobené pre maximálne 20 hostí, s celkovou výmerou 220 m2 obytnej plochy. Na výber máte z týchto variant:

- dvoch 3-lôžkových izieb na prízemí,
- jednej 5-lôžkovej izby na prízemí,
- jednej 4-lôžkovej izby na poschodí,
- jednej 5-lôžkovej izby na poschodí.

Každá izba je vybavená príslušným počtom samostatných lôžok, televízorom a chladničkou s mrazničkou. Na každom poschodí je umiestnená kuchyňa pre prípravu chutných pokrmov. V rámci nich si vychutnáte pokrmy na jedálenskom sedení, prípadne si tu pozriete televízor. Využívať môžete taktiež dve spoločné kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou na prízemí a jednu identickú kúpeľňu na poschodí. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V areáli ubytovania si oddýchnete na vonkajšom posedení a užijete si tu tak pokojný čas. Zároveň sa tu nachádza veľké parkovisko pre viaceré autá. Ak Vás naše Ubytovanie Čakajovce zaujalo, neváhajte nás kontaktovať a prežiť dovolenku či dlhší pobyt u nás. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Iba dospelých (bez detí)
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá