Ubytovanie vhodné pre rodiny s deťmi

Ubytovacie zariadenie Bonita sa nachádza na juhu Slovenska v známom meste Štúrovo. Toto mesto patrí k najteplejším miestam na Slovensku. Je navštevované najmä v lete, kedy je najväčším lákadlom termálne kúpalisko Vadaš.

Naše ubytovanie nájdete v bezprostrednej blízkosti termálneho kúpaliska (zhruba 450 metrov). Hosťom ponúkame ubytovanie v priestranných štvorlôžkových izbách a v jednom dvojizbovom štvorlôžkovom apartmáne. Po dohode Vám radi zabezpečíme prístelky.

Každá izba i apartmán má terasu s posedením, plne vybavený kuchynský kút (chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica, plynová dvojplatnička, mikrovlnná rúra, hrnce, príbory, poháre a potrebné riady), vlastnú kúpeľňu s toaletou a sprchovacím masážnym kútom, LCD televízor a WiFi pripojenie na internet.

Areál ubytovania je pekne upravený, dotvára skutočnú pohodu pre Vás, Vaše deti i Vášho štvornohého miláčika. Čaká Vás tu altánok s možnosťou posedenia a grilovania, ohnisko, hojdačka, trampolína, detské ihrisko a rôzne atrakcie pre deti. Nechýba ani parkovisko, ktoré môžu naši návštevníci využívať počas celého pobytu bezplatne.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá