Komfort a skvelá poloha blízko kúpaliska

Túžite po komfortnom ubytovaní, v blízkosti termálnych bazénov? Naše Ubytovanie Beška je pre Vás najideálnejšou voľbou. Nachádza sa v obci Bešeňová, na Liptove, v okrese mesta Ružomberok.

Pešou chôdzou sa z ubytovania dostanete k termálnym bazénom vodného raja Bešeňová, kde si okrem aktívnej zábavy môžete dopriať oddych vo wellness zóne. V obci nájdete aj viaceré reštaurácie, obchod, kostol a detské ihrisko. Ak patríte k milovníkom vodných športov, široká ponuka takýchto atrakcií na Liptovskej Mare Vás určite poteší. Odporúčame Vám tiež jednoduchú turistiku k Archeoskanzenu Havránok, Starému liptovskému hradu alebo k hradu Likava. Lyžovačku si naplno užijete v lyžiarskych strediskách Ski Park Ružomberok - Malinô Brdo, Jasná - Nízke Tatry a v mnohých ďalších na Liptove.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v apartmáne a štúdiu, každý s kapacitou pre 4 osoby. Obidve ubytovacie jednotky sa nachádzajú na spoločnom podlaží bytového domu. Radi u nás privítame dvojice, rodinky s deťmi i skupinky dobrých priateľov.

Apartmán Vám poskytuje príjemný priestor v obývacej miestnosti prepojenej s kuchynkou. Pripravený je tu pre Vás pohodlný gauč, jedálenský stôl so stoličkami, televízor s káblovým príjmom a komfortná manželská posteľ. V kuchynskej časti využijete sklokeramickú varnú dosku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a chladničku s mrazničkou. Z obývacej miestnosti vedie navyše vstup na balkón. Zaslúžený spánok si doprajete v 2-lôžkovej spálni s manželskou posteľou. Súčasťou apartmánu je rovnako kúpeľňa s vaňou a toaletou.

Štúdio pozostáva zo spálne s manželskou posteľou a rozťahovacím gaučom, ktorý Vám v prípade potreby pripravíme aj ako prístelku pre dve osoby. V spálni sa zároveň nachádza televízor s káblovým príjmom, kompletne vybavený kuchynský kútik a jedálenské posedenie. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

V obidvoch ubytovacích jednotkách je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. V exteriéri si voľný čas spríjemníte posedením v altánku. Autá zaparkujete priamo pri bytovom dome. Veríme, že sa Vám u nás bude páčiť. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami v Ubytovaní Beška!