April : 13.99 EUR dospela osoba

Ubytovanie Aspen sa nachádza v malebnej podtatranskej obci Nová Lesná, iba 4 kilometre od Starého Smokovca. Vynikajúca poloha ubytovania, v srdci Vysokých Tatier, je ideálnym miestom pre Vašu letnú aj zimnú dovolenku. Zbaľte kufre a príďte si oddýchnuť s priateľmi, rodinkou alebo známymi. Ak máte radi adrenalín, určite vyskúšajte kiting na blízkej nádhernej lúke, ktorá je ideálnym miestom pre tento šport. Cyklistom odporúčame vynikajúcu 10 km dlhú trasu známu ako Novolesniansky okruh. Pre všetkých milovníkov turistiky sú Vysoké Tatry k dispozícii pre rekreačnú aj vysokohorskú turistiku.

V zimnom období si k nám určite príďte vychutnať skvelú lyžovačku a upravené bežkárske trate. Známe lyžiarske strediská v Starom Smokovci, Tatranskej Lomnici, na Štrbskom Plese aj v Lopušnej doline, Vám naplnia Vaše predstavy o dokonalej lyžovačke. Po dni plnom pohybu Vám padne vhod výnimočný relax v termálnych bazénoch v AquaCity Poprad, Vrbove alebo kúpeľoch v Gánovciach.

Našim hosťom ponúkame celoročne kvalitné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 12 osôb (prístelky je možné doložiť v požadovanom počte do každej izby po vzájomnej dohode). Ubytovaní budete v troch 2-lôžkových a dvoch 3-lôžkových izbách vždy s manželskou posteľou a samostatnými lôžkami, televízorom a vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. Pre Vaše pohodlie je Vám k dispozícii na izbách aj fén, uterák a mydlá.

Príjemné chvíľky s rodinkou si vychutnáte v dvoch spoločenských miestnostiach s televízorom, rádiom s CD prehrávačom a spoločenskými hrami. Gazdinky určite potešia dve plne vybavené kuchyne s plynovým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a mikrovlnou rúrou. V priestoroch celého ubytovania je Vám k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Nádherne zelená záhrada poteší hlavne Vaše ratolesti. Nájdu tu totiž detskú hojdačku a trampolínu. A kým sa detičky budú zabávať, Vy si môžete medzitým pripraviť chutné špeciality na grile alebo len tak užiť dovolenkovú pohodu na záhradnej hojdačke. Ak sa k nám vyberiete s bicyklami, radi Vám ich starostlivo uschováme v miestnosti na to určenej. Vaše autá si pohodlne odparkujete priamo pri ubytovaní.

Leto je v plnom prúde a Vy ešte nemáte dovolenku? Tak neváhajte a rezervujte si ju u nás. Tešíme sa na Vašu skorú návštevu!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá, Fajčiarov