Komfort a výhodná cena pri centre mesta

Moderne zariadené Ubytovanie ANDREA sa nachádza len pár minút chôdze od centra mesta Košice, v mestskej časti Košice - Juh. Ubytovanie je ideálne pre tých, ktorí hľadajú komfort v bezprostrednej blízkosti všetkých možností spoločenského a kultúrneho vyžitia, ktoré ponúka mesto.

Na Hlavnej ulici, na Vás dýcha atmosféra minulosti na každom kroku. Očarí Vás najväčšia gotická katedrála Slovenska – Dóm sv. Alžbety, ale aj Jakabov palác a budova Štátneho divadla. Príjemnými melódiami Vás poteší spievajúca fontána. Rôzne zvieratká spoznáte v ZOO Košice. V horúcich letných mesiacoch si zaplávate v bazénoch kúpalísk Triton či Ryba Anička. Nezabudnuteľné a adrenalínom nabité dobrodružstvo zažijete pri splave rieky Hornád. V zime si zalyžujete na svahoch lyžiarskych stredísk Ski Jahodná, Kavečany alebo Sokoľ.

V Ubytovaní ANDREA Vám ponúkame celoročné ubytovanie v štýlovo zariadených izbách s maximálnou kapacitou pre 12 osôb. Naše ubytovanie je vhodné pre viaceré nezávislé skupiny hostí ako aj pre jednu skupinu.

K dispozícii sú Vám štyri 2-lôžkové izby a jedna 4-lôžková izba. Vo výbave izieb nájdete samostatné lôžka, ktoré je možné podľa Vašich požiadaviek prispôsobiť a vytvoriť z nich manželskú posteľ.

Príjemné chvíľky s rodinou a Vašimi blízkymi strávite v spoločnej obývacej miestnosti pri sledovaní televízora so satelitným príjmom. Miestnosť je dovybavená pohodlnou sedačkou a prístupom na balkón. Svoje jedlá si pripravíte v plne vybavenej kuchyni s elektrickou rúrou s keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom, umývačkou riadu, hriankovačom, toasterom a chladničkou s mrazničkou. Nachádza sa tu aj kúpeľňa so sprchovacím kútom, vaňou a dve samostatné toalety spoločné pre všetkých hostí. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V areáli si posedíte na vonkajšom posedení, zatiaľ čo sa Vaše deti vyšantia na detskom ihrisku s preliezkami a pieskoviskom. Svoje autá zaparkujete priamo pri objekte, na parkovisku prístupnom verejnosti.

Ak ste sa rozhodli svoju dovolenku alebo predĺžený víkend stráviť v metropole východného Slovenska, srdečne Vás privítame v Ubytovaní u ANDREY!