Lacné ubytovanie v Liptovskom Jáne!

Ubytovanie AGRI sa nachádza v atraktívnom prostredí Liptova, v obci Liptovský Ján. Kedže je ubytovanie situované v strede obce, všade sa dá s ľahkosťou dostať pešo. Dedinka Liptovský Ján je navyše známym rekreačným a turistickým miestom, vhodným na zimné a letné rekreačné pobyty. Na svoje si tu tak prídu celoročne milovníci skvelého relaxu ako aj aktívneho oddychu v podobe skvelej turistiky, cyklistiky či lyžovačky.

Výborne zrelaxovať sa môžete v blízkom miestnom termálnom kúpalisku či prírodnom kráteri "Kaďa" s termálnou liečivou vodou. Navštíviť sa rozhodne oplatí aj nový park miniatúr so zmenšenými modelmi slovenských pamiatok, očarujúcu Stanišovskú jaskyňu alebo dvojicu krásnych demänovských jaskýň v Demänovskej doline. Krásna okolitá príroda Nízkych Tatier Vám ponúka bohaté možnosti turistických chodníkov a cyklistických trás. Ďaleko to nemáte ani k brehu Liptovskej Mary s bohatou ponukou vodných športov či vyhľadávanému aquaparku Tatralandia. V zimnom období sú Vám k dispozícii miestne lyžiarske svahy strediska Ski Javorovica, ako aj zjazdovky vzdialenejších stredísk Ski Opalisko - Závažná Poruba a Jasná - Nízke Tatry.

Celoročne Vám ponúkame cenovo výhodné ubytovanie v útulne zariadenom samostatnom rekreačnom dome, vhodným pre skupiny nenáročných hostí. Celková kapacita domu predstavuje 27 lôžok.

Na prízemí domu je umiestnená kompletne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou s posedením a televízorom, slúžiaca zároveň ako spoločenská miestnosť. Na prípravu jedál Vám v kuchyni poslúži plynový sporák s rúrou, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra a všetok potrebný riad. Súčasťou prízemia objektu je zároveň jedna 3-lôžková spálňa s možnosťou využitia troch prísteliek a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Na 1. poschodí domu sa nachádzajú 3 spálne, z toho je jedna 2-lôžková izba a dve väčšie 3-lôžkové izby. V týchto väčších izbách môžu zároveň hostia využiť rozkladacie postele a zväčšiť si tak kapacitu izieb z 3 lôžok na 6 lôžok. Na chodbe pri izbách môžu hostia využívať chladničku. Nachádza sa tu aj samostatná toaleta a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Na 2. poschodí ubytovania sú k dispozícii ešte ďalšie 3 spálne, dve 2-lôžkové a jedna 3-lôžková izba. Ani tu na chodbe pri izbách nechýba chladnička. Pre zaistenie pohodlia hostí sa tu nachádza samostatná toaleta a kúpeľňa s vaňou a toaletou.

Príjemne oddýchnuť si môžete aj pri vonkajšom posedení s možnosťou opekania na ohnisku či grilovania na grile, ktorý Vám na požiadanie zapožičiame. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri dome. Tešíme sa na Vašu návštevu.