POZOR - Posledné voľné termíny na leto!

PROSÍM KONTAKTOVAŤ TELEFONICKY - telefónne číslo nájdete napravo alebo Vám bude zaslané na Váš email po odoslaní kontaktného formulára.

Ubytovanie Aga je situované v malebnom prostredí okrajovej časti obce Smižany v Slovenskom raji na Spiši, blízko známej turistickej oblasti Čingov.

Výborná poloha ubytovania je zárukou ideálne strávenej dovolenky s bohatými možnosťami trávenia voľného času pre deti i dospelých. Vášnivých turistov tu isto zaujmú nádherné rokliny, vodopády či majestátna príroda Slovenského raja. Medzi najznámejšie a najvyhľadávanejšie turistické ciele hostí patrí Kláštorisko, Tomášovský výhľad, Prielom Hornádu a Sokolia dolina, ktorých návštevu si určite nenechajte ujsť. Na celodenný výlet sa milovníkom kultúrno-historických a prírodných pamiatok oplatí vybrať na unikátny Spišský hrad, do historickej Levoče alebo do Dobšinskej ľadovej jaskyne. Radi sa zabávate a relaxujete pri kúpaní v termálnych bazénoch? Potom Vám odporúčame stráviť deň v neďalekom termálnom kúpalisku Vrbov alebo aquaparku AquaCity Poprad s unikátnym wellness svetom a laserovou vodnou show. Ak sa k nám chystáte na zimnú dovolenku, skvelá lyžovačka Vás čaká napríklad v lyžiarskych strediskách PORAČ Park relax & sport centre, Ski Centre Levoča alebo Relax Center Plejsy, vzdialených len 20 minút cesty autom od ubytovania.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie s celkovou kapacitou 11 lôžok. K dispozícii je jedna 3-lôžková izba s televízorom, jedna 4-lôžková izba s televízorom a jedna 4-lôžková izba s balkónom, televízorom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Vaše spoločné chvíle strávite posedením v obývacej miestnosti alebo pri varení vlastných pokrmov v kompletne zariadenej kuchyni, ktoré si vychutnáte v jedálni s televízorom a jedálenským stolom so stoličkami pre 10 osôb. Súčasťou ubytovania sú dve kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou a navyše jedna samostatná toaleta. V celom objekte majú hostia navyše možnosť využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemne posedieť a relaxovať môžu hostia v záhrade ubytovania s vonkajším posedením a grilom. Na pripravenom ohnisku si je možné pripraviť chutný guláš či kapustnicu, zatiaľ čo si budete vychutnávať chladené pivko či kvalitné vínko. Vaše ratolesti isto ocenia priestrannú záhradu pri dome, ktorú môžu využiť na zábavné skrývačky a iné hry. V prípade potreby si Vaše bicykle a lyže odložíte v osobitnej miestnosti. Pohodlné parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní.

Srdečne Vás k nám pozývame stráviť vytúženú dovolenku či predĺžený víkend. Tešíme sa na Vašu návštevu!