Bohaté možnosti trávenia voľného času!

Ubytovanie W.E.N.T. sa nachádza v pokojnej tichej časti obce Spišské Tomášovce, v blízkosti Národného parku Slovenský raj, odkiaľ sú ľahko dostupné všetky najznámejšie turistické atrakcie Spiša. Počas Vášho pobytu si istotne nenechajte ujsť možnosť výstupu na Tomášovský výhľad, návštevu Prielomu Hornádu, Letanovského mlynu a Kláštoriska. Milovníkom kultúrno-historických pamiatok odporúčame obhliadku výnimočného Spišského hradu, historického mestečka Levoča či známej Dobšinskej ľadovej jaskyne.

Po aktívne strávenom dni Vám iste dobre padne možnosť relaxovať v termálnych vodách blízkeho Thermal Parku Vrbov alebo AquaCity Poprad. V zimnom období sú u nás ideálne podmienky na zjazdové aj bežecké lyžovanie. Skvelou voľbou tak môže byť napríklad lyžiarske stredisko Ski centre Levoča, Ski areál Spišská Nová Ves - Rittenberg alebo Relax center Plejsy v Krompachoch, kde si na svoje prídu nároční aj menej nároční lyžiari a deti.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v Ubytovanie W.E.N.T. s celkovou kapacitou 16 lôžok vrátane prísteliek. Hosťom sú tu k dispozícii tri samostatné izby, jedna 2-lôžková a dve 3-lôžkové s možnosťou 1 prístelky. Pre náročnejších hostí alebo rodinku s deťmi sme pripravili jeden priestrannejší 4-lôžkový apartmán s možnosťou pridania ďalších 2 prísteliek podľa potreby. Súčasťou vybavenia každej izby aj apartmánu je televízor so satelitným príjmom, WiFi internet a vlastná kúpeľňa s toaletou.

Na prípravu obľúbených domácich jedál tu môžu hostia využívať plne zariadenú kuchyňu s barovým pultom, prepojenú s priestorom jedálne, ktorá môže slúžiť aj ako miesto na spoločenské aktivity hostí. V kuchyni sa samozrejme nachádza kompletný kuchynský riad, plynový sporák, dve chladničky s mrazničkami, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica na prípravu voňavej kávičky či čaju a rádio.

V upravenej záhradnej časti ubytovania s altánkom, posedením, krbom, grilom, ohniskom, jazierkom s fontánkou a rybkami a veľkou trávnatou plochou vhodnou na športové hry si môžete opekať chutné špeciality a zabávať sa v kruhu rodiny a priateľov. Ak máte chuť oddychovať aktívne, využite možnosť zahrať si u nás stolný tenis či bedminton. Na uskladnenie Vašich bicyklov či lyží je tu pripravená lyžiareň a svoje autá môžete pohodlne, bezpečne a bezplatne odparkovať v uzavretom dvore objektu.

Hľadáte ubytovanie na plánovanú rodinnú dovolenku s bohatými možnosťami trávenia voľného času aj relaxácie a oddychu? Srdečne Vás k nám pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu!