Príjemné ubytovanie s vonkajším krbom!

Ubytovanie 105 nájdete v obklopení Skorušinských vrchov, v malebnej podhorskej obci Habovka, ktorá je považovaná za vstupnú bránu turisticky známej obce Zuberec. Zavítajte k nám s Vašou rodinkou, priateľmi či známymi a prežite u nás aktívnu či relaxačnú dovolenku. Tento nádherný kraj ponúka naozaj všetko, najlepšie je vyskúšať si to na vlastnej koži.

Malí aj veľkí turisti si tu zaručene prídu na svoje. Vyberte sa do nádhernej Kvačianskej i Juráňovej doliny a neobíďte ani prekrásne Roháčske plesá. Milovníkom vodného relaxu odporúčame navštíviť blízke termálne kúpaliská Meander Thermal Park Oravice (14 km), Aquapark Tatralandia (32 km) či Aquarelax Dolný Kubín (35 km). V zimnom období si výborne zalyžujete v miestnych lyžiarskych strediskách, kde sa o núdzu snehu nemusíte báť. Určite navštívte lyžiarske stredisko Zuberec Milotín (1,6 km), Zuberec Janovky (2,3 km), Ski centrum Uhliská - Nižná (8 km) alebo lyžiarske stredisko Roháče – Spálená (5 km).

Ubytovanie 105 poskytuje celoročne príjemné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 13 osôb. Naši hostia budú ubytovaní v rodinnom dome so samostatným vchodom, čo im zaručuje dostatok pokoja a súkromia. Na výber ponúkame nasledovné možnosti ubytovania:

- jedna 2-lôžková izba s vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou,
- jedna 3-lôžková izba s vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou,
- dve 4-lôžkové izby s vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou.

Príjemné chvíľky rodinnej pohody strávite aj v spoločenskej miestnosti s posedením a televízorom. Na prípravu vlastnej chutnej stravy Vám isto poslúži plne vybavená kuchyňa s elektrický sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, kávovarom a mikrovlnou rúrou.

Vaše detičky sa vybláznia na trampolíne a Vy si medzitým môžete užívať grilovačku či len tak posedieť s priateľmi v altánku. Ak k nám zavítate s bicyklami či lyžami, starostlivo Vám ich uschováme v miestnosti na to určenej. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri ubytovaní.

Leto je v plnom prúde, preto neváhajte a strávte ho v krásnom prostredí. Tešíme sa na Vašu návštevu!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá