Lacné ubytovanie, výhodná poloha!

Ubytovacie zariadenie Slovenskej zdravotníckej univerzity sa nachádza na Limbovej ulici v Bratislave, časť Nové Mesto, len 10 minút od centra hlavného mesta. V blízkom okolí sú situované reštauračné zariadenia, zastávka autobusu i rôzne obchodné centrá.

Z ubytovacieho zariadenia máte jednoduchý prístup do historického centra mesta, ako aj do nákupného centra Aupark. Počas Vášho pobytu v hlavnom mesta Vám odporúčame navštíviť a preskúmať jeho najznámejšie miesta ako napr. Bratislavský hrad, Staré Mesto, poprechádzať sa po brehu Dunaja alebo si ísť zaplávať na Kúpalisko Tehelné pole, Kúpalisko Delfín či na jazero Zlaté piesky. Počas priaznivého počasia si môžete spraviť výlet na hrad Devín, odkiaľ sa Vám naskytne nádherný výhľad na Rakúsko, Maďarsko i celú Bratislavu, zaujímavým je aj pohľad na zlievajúce sa toky Dunaja a Moravy.

V našom ubytovacom zariadení Vás ubytujeme počas celého roka. Ubytovanie disponuje celkovou kapacitou pre 200 osôb v 2-lôžkových izbách na prízemí a poschodiach, ktoré sú dostupné dvomi výťahmi. Sedem izieb na prízemí je prispôsobených pre bezbariérový prístup. Ubytovanie je vhodné najmä pre účastníkov školení, študentov SZU i iných organizácií a jednotlivcov.

Na výber máte zo 40 izieb vyššej kategórii s televízorom a 160 izieb bez televízora. Všetky ubytovacie jednotky sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na prízemí je situovaná recepcia, bufet a reštaurácia s kaviarňou, kde si vychutnáte výdatné raňajky i obedy, podľa aktuálneho jedálneho lístka. V rámci celého ubytovacieho zariadenia sú Vám k dispozícií viaceré zasadacie a kongresové priestory s možnosťou zapožičania výpočtovej techniky. Na úschovu Vašich odevov môžete využiť šatňu na prízemí, v prípade potreby Vám zapožičiame aj žehličku. Parkovanie za poplatok je zabezpečené priamo pri ubytovaní.

Veríme, že sa v našom ubytovaní budete cítiť príjemne, už teraz sa tešíme na Váš pobyt v Ubytovacom zariadení Slovenskej zdravotníckej univerzity!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá, Fajčiarov