Najlepší zákazník je spokojný zákazník !

Ubytovňa Domov je situovaná na okraji turisticky i priemyselne známeho mesta Trnava. Ubytovanie je ideálne pre partie robotníkov, obchodných cestujúcich ako aj hostí hľadajúcich krátkodobé i dlhodobejšie ubytovanie.

Po náročnom pracovnom dni zaiste dobre padne prechádzka historickým mestom s množstvom kultúrnych pamiatok. Výbornú večeru si vychutnáte v niektorej z miestnych reštaurácii, prípadne si kúpite niečo dobré pod zub v okolitých nákupných centrách či menších potravinách. Vo voľnom čase odporúčame návštevu Smolenického hradu, kaštieľa Budmerice, Dolná Krupá i zrúcaniny hradu Ostrý Kameň. Keď už budete v Smoleniciach, nezabudnite navštíviť aj Jaskyňu Driny, jedinú sprístupnenú jaskyňu v Malých Karpatoch. V letných mesiacoch sa osviežite a skvele zaplávate na prírodnom kúpalisku Kamenný mlyn. Skvelú zábavu i relax si doprajete aj v Aquaparku Relax Aqua & Spa Trnava, kde si okrem zábavy môžete dožičiť príjemnú masáž, prípadne si zregenerujete svoje telo návštevou sáun rôzneho typu.

V našej Ubytovni Domov Vás ubytujeme počas celého roka. Ubytovňa disponuje celkovou kapacitou 48 lôžok. Radi Vás ubytujeme v dvoch budovách s výťahom na niektorom zo šiestich poschodí. Na výber máte z týchto ubytovacích jednotiek:
- ôsmich 3-lôžkových izieb,
- štyroch 4-lôžkových izieb,
- jednej 8-lôžkovej izby.

Vybavenie všetkých izieb je takmer identické. Okrem príslušného počtu lôžok sa v izbe nachádza televízor s káblovým príjmom a balkón (priestor na fajčenie). Každá izba má vlastný kuchynský kút alebo kuchyňu s vybavením, 3-lôžkové izby disponujú dvojplatničkou a chladničkou a 4-lôžkové a 8-lôžkové izby plynovým sporákom, chladničkou a jedálenským posedením. Rovnako na každej izbe je aj vlastná kúpelňa so sprchovacím kútom, umývadlom a samostatnou toaletou. V celom objekte ubytovne majú hostia dostupné bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Počas letných dní si môžete posedieť na sedení pred ubytovňou. Služby recepcie sú Vám dostupné počas celého pobytu. Vaše autá si bezpečne zaparkujete na parkovisku pri objekte.

Pre rezerváciu prosíme kontaktovať telefonicky!