Cenovo najvýhodnejšie ubytovanie!

Turistická ubytovňa RPD je situovaná v krásnom prostredí Roháčov, v príjemnej pokojnej časti malebnej oravskej obce Zuberec. Blízke okolie ubytovne poskytuje hosťom bohaté možnosti aktívneho oddychu, rekreácie a turistiky.

Podnikať môžete množstvo turistických výletov nádhernou okolitou prírodou Roháčov, Západných Tatier a Oravskej vrchoviny. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj jazdou na koni, ochutnávkou tradičných oravských špecialít, spoznávaním miestnych zvykov a historických pamiatok ako aj relaxom v termálnych bazénoch neďalekého kúpaliska a aquaparku Meander Thermal Park v Oraviciach. V zimnom období si na svoje prídu všetci milovníci zimných športov. Výbornú lyžovačku si vychutnáte v dvoch blízkych lyžiarskych strediskách Milotín a Janovky (2 km). Využiť však môžete taktiež špičkové služby Ski centra Zverovka - Spálená dolina (6 km) alebo lyžiarskeho strediska Meander Skipark Oravice.

Našim hosťom ponúkame celoročne cenovo veľmi výhodné ubytovanie v útulne zariadených izbách ubytovne, ktorá je dispozične prispôsobená pre ubytovanie 49 hostí. Vybrať si u nás môžete spomedzi viacerých dvojlôžkových a trojlôžkových izieb ako aj jednej päťlôžkovej izby.

V každej z izieb je zabezpečená možnosť bezplatného WiFi pripojenia na internet. Izby sú umiestnené na dvoch poschodiach ubytovne, pričom na každom poschodí sú hosťom k dispozícii spoločné sociálne zariadenia, vymedzené zvlášť pre dámy a zvlášť pre pánov. Pri svojom pobyte môžu všetci ubytovaní hostia využívať na jednoduchú prípravu a ohrev jedál aj menšiu kuchynku s elektrickou 4-platničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou.

V priestoroch ubytovne sa nachádza taktiež príjemná jedáleň, ktorá slúži hosťom zároveň ako spoločenská miestnosť s možnosťou pozerania televízora. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené na parkovisku priamo pred ubytovňou.