Pekné, čisté a lacné ubytovanie v RS

Turistická ubytovňa je situovaná v príjemnom prostredí Rimavskej Soboty, vo vzdialenosti len 800 metrov od centra mesta. V blízkosti ubytovne môžu hostia využívať služby krytej plavárne, plážového kúpaliska, reštaurácie, potravín či futbalového a hokejového štadiónu. Priamo pred areálom ubytovania je umiestnená taktiež autobusová zastávka s pravidelne premávajúcimi autobusovými spojmi do všetkých častí mesta. Na recepcii ubytovne Vám radi poskytneme informácie o všetkých kultúrnych a turistických atrakciách v regióne, ako aj o polohe dôležitých a zaujímavých miest priamo v meste a v celom okrese Rimavskej Soboty.

Počas celého roka Vám ponúkame pekné, čisté a zároveň cenovo veľmi výhodné ubytovanie v príjemne zariadených izbách a apartmánoch turistickej ubytovne s celkovou kapacitou 61 lôžok (vrátane prísteliek). Vítaní sú u nás tak jednotlivci, páry, obchodní cestujúci, robotníci a pracovníci okolitých firiem, ako aj rodiny s deťmi či väčšie skupiny priateľov, ktorí majú záujem nie len o dlhodobé ubytovanie ale aj krátkodobé ubytovanie na jednu noc.

V ubytovni sú Vám k dispozícii 1-lôžkové, 2-lôžkové, 3-lôžkové a 4-lôžkové izby ako aj tri apartmány s kapacitou 2, 3 a 4 lôžok. Každá z izieb disponuje príjemným nábytkom, televízorom, WiFi pripojením na internet a možnosťou využitia jednej prístelky. Sociálne zariadenia sú spoločné pre všetky izby a sú jednotlivo umiestnené na každej chodbe ubytovne. Apartmány sú oproti štandardným izbám dovybavené balkónom a vlastnou kúpeľňou s toaletou.

Všetkým ubytovaným hosťom je v priestoroch ubytovne k dispozícii rovnako väčšia spoločná plne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou s posedením, slúžiaca na prípravu vlastného stravovania. Pripravený je tu pre Vás aj automat na kávu.

Parkovanie Vašich áut je zaistené na veľkom parkovisku priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vás.