Ubytovanie v chatke na ranči, super cena

Pokojné prostredie, na samote, v blízkosti jazierka a zároveň neďaleko mesta Nitra. Láka Vás táto ponuka? Turistická ubytovňa Ranč Nové Sedlo, situovaná v blízkosti obce Cabaj-Čápor, je pre Vás tou správnou voľbou.

Patríte medzi milovníkov koní alebo ste jednoducho zatúžili prežiť dovolenku na ranči? U nás si prídete na svoje. V blízkosti ranča sa nachádza aj jazierko, kde môžete počas voľných dní oddychovať. Ak Vás zaujíma čo všetko ponúka okolie, odporúčame Vám navštíviť napríklad mesto Nitra, kde sa nachádza Nitriansky hrad, Botanická záhrada, Slovenské poľnohospodárske múzeum alebo si zaplávate na Kúpalisku na Sihoti. V Poľnom Kesove nájdete aj termálny park Thermal Kesov, kde zrelaxujete počas celého roka.

Naša celoročná turistická ubytovňa Vám poskytuje útulné ubytovanie v šiestich chatkách s celkovou kapacitou 44 lôžok vrátane prísteliek. Ponúkame Vám ubytovanie v chatkách v tomto rozložení:
- jedna 4-lôžková chatka s vlastnou kuchynkou,
- päť 7-lôžkových chatiek s možnosťou jednej prístelky.

Na prízemí 7-lôžkových chatiek využijú hostia posedenie so stolom a stoličkami a televízorom so satelitným príjmom. V 4-lôžkovej chatke je na prízemí situovaná kuchynka zariadená jedálenským posedením, dresom, rýchlovarnou kanvicou, riadmi a televízorom so satelitným príjmom. Samostatné lôžka v chatkách sú situované na prízemí aj poschodí. V chatkách je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pri chatkách sú situované spoločné pánske a dámske sprchy a toalety určené pre ubytovaných hostí. V areáli ranča si môžete vychutnať voľné chvíle na terase, v altánku, grilovať, opekať, variť kotlíkový guláš, zahrať stolný tenis, šípky, zastrieľať si z luku a posedieť si v reštaurácii. V prípade záujmu Vám v reštaurácii pripravíme aj celodennú stravu alebo usporiadame oslavu či svadbu. Tých najmenších zaiste poteší detské ihrisko a detský box s hračkami.

Tak neváhajte, zaparkujte Vaše autá v Ranči Nové Sedlo, ubytujte sa v našej turistickej ubytovni a zajazdite na našich koníkoch. Tešíme sa na stretnutie s Vami!