Cenovo výhodné ubytovanie blízko centra!

Turistická ubytovňa Brezno je situovaná v bezprostrednej blízkosti centra mesta Brezno, predstavujúceho vstupnú bránu do krásnej prírody Nízkych Tatier a Slovenského rudohoria. Vďaka výhodnej polohe ubytovania môžete v okruhu do 150 metrov od ubytovne využívať služby hneď viacerých reštaurácií a potravín.

Ubytovňa poskytuje celoročne cenovo veľmi výhodné krátkodobé ako aj dlhodobé ubytovanie prevažne pre študentov, rekreačných turistov, školské výlety, lyžiarske zájazdy, robotníkov či firemných pracovníkov.

Celková kapacita ubytovne je 51 lôžok. K dispozícii je tu pre Vás 17 útulne zariadených trojlôžkových izieb. Každá z izieb je vybavená televízorom, chladničkou a bezplatným WiFi pripojením na internet. Sociálne zariadenia sú spoločné (vyhradené zvlášť pre dámy a zvlášť pre pánov), umiestnené na každom podlaží ubytovne.

Súčasťou ubytovne je zároveň príjemná spoločenská miestnosť s posedením a televízorom ako aj menšia kuchynka, s možnosťou prípravy vlastného stravovania, vybavená elektrickými sporákmi s rúrou, rýchlovarnými kanvicami a mikrovlnnými rúrami. Parkovanie Vašich áut je možné v oplotenom areáli ubytovne.