Lacné a útulné ubytovanie so saunou

Turistická ubytovňa Belavý sa nachádza v obci Bolešov v okrese Ilava pri Dubnici nad Váhom, len 6 km od kúpeľného mesta Trenčianske Teplice a 2 km od športového letiska Slávnica, obľúbeného u parašutistov a športovcov. Na letisku môžete vyskúšať vyhliadkové lety, tandemové zoskoky a mnoho iných športov. Mesto Trenčianske Teplice ponúka dokonalý relax v kúpeľoch pre všetky vekové kategórie.

Ubytovacie zariadenie Vám poskytuje ubytovanie s kapacitou 21 lôžok v dvoj, troj, štvor a päť lôžkových izbách. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie (sprchovací kút, WC, umývadlo), televízor a WiFi pripojenie na internet. Jedna z izieb má infrasaunu. Infrasauna môže slúžiť pre ubytovaných hostí aj pre externých zákazníkov. Na rozšírenej chodbe je možnosť posedenia a relaxu. K dispozícii je zariadená kuchyňa s plnou výbavou.

Na prízemí ubytovne sú potraviny a bufet s občerstvením a terasou s možnosťou poriadania menších osláv s kapacitou 25-28 ľudí. Návštevníci môžu zrelaxovať aj v záhrade s vonkajším posedením s možnosťou opekania a grilovania. Ubytovňa je obľúbená hlavne u robotníkov, turistov a športovcov.