NOVÉ útulné ubytovanie vo vintage štýle

Penzión Turčiansky dvor je situovaný v krásnom a tichom prostredí obce Košťany nad Turcom, v tesnej blízkosti mesta Martin (vo vzdialenosti len 3 km), patriaceho do vyhľadávaného regiónu Turiec.

Hosťom ponúkame v našom penzióne komfortné ubytovanie v dvojlôžkových izbách s možnosťou dvoch prísteliek. Izby sú vybavené LCD televízorom a samostatným sociálnym zariadením (kúpeľňou a toaletou). Ak uprednostňujete ubytovanie v apartmánoch, máme pre Vás pripravené 4 priestranné dvojizbové apartmány. Spálňová časť je vybavená manželskou posteľou a dvoma ďalšími oddelenými posteľami, obývacia časť je vybavená rozťahovacím gaučom pre 2 osoby a jedálenským kútom. Všetky apartmány sú vybavené LCD televízorom, samostatným sociálnym zariadením (kúpeľňa a toaleta) a WiFi pripojením na internet, dostupným v celom penzióne.

Priamo v penzióne sa nachádza reštaurácia Turčiansky dvor, ktorá je Vám k dispozícii počas celého Vášho pobytu. Pripravená je pre Vás široká ponuka jedál, nápojov a kulinárskych špecialít slovenskej kuchyne pripravovaných vždy z čerstvých surovín a pod záštitou skvelého personálu kuchyne. Krásny priestranný a upravený interiér reštaurácie je ako stvorený pre organizovanie rôznych osláv, firemných večierkov, konferencií, banketov, či svadieb.

Penzión disponuje terasou, taktiež spoločenskou miestnosťou s krbom, v ktorej môžete zrelaxovať po celodennom zhone. Pre najmenších je pripravený detský kútik s hračkami a trampolína.