Loading

Ubytovanie v areáli aquaparku v Tatrách

(0 objektov)

Nenašiel som žiadne výsledky pre dané kritériá.

Skúste iné hľadanie.

Názory a odporúčania

Martina Kozáčková (ubytovateľ) 8.7.2020
Turistika Belianske Tatry a Spišská Magura, Ždiarske múzeum, Belianska jaskyňa, lyžiarske strediská, bežkárske trate, cykloturistika, aquapark, splav Dunajca, jazda na koni, vláčik Maguráčik
Jozef Adamko (skupina - návštevník) 8.7.2020
Vyjdite si na túru na ktorú si trúfate, trebárs na Široké sedlo z Monkovej doliny, do Kopského sedla na zelené pleso a chatu alebo na chatu Plesnivec do doliny siedmych prameňov a do Tatranskej Kotliny, tam navštívte Belianskú jaskyňu, alebo do Bachledovej doliny na spišskú maguru, Pieniny, Kežmarok, Spišská Belá, thermal park Vrbov atď.
Jana Kacalova (starší pár - návštevník) 8.7.2020
cyklotrasy, turistika, dunajec
Kristina Dienes (skupina - návštevník) 8.7.2020
Tatry, viac hovoriť netreba...
Ľubomír Marek (ubytovateľ) 8.7.2020
Zaujímavá poloha a dostupnosť pre turistiku vo Vysokých Tatrách.
Igor Maliar (ubytovateľ) 8.7.2020
hrad Liptovský Hrádok, Liptovský Ján - termálne kúpalisko a Stanišovská jaskyňa, Demänová dolina-jaskyne, lanovka na Chopok, termálne kúpalisko Bešeňová, vodná nádrž Liptovská Mara, vodný svet Tatralandia pri Liptovskom Mikuláši, hotel PERMON a hotel PIERIS, Podbanské-welnes , Štrbské pleso,
Ján Gajdoš (ubytovateľ) 8.7.2020
Liptov ponúka najkrajšiu prírodu, najlepšie aquaparky a množstvo adrenalínových centier.
Miriam Rajnícová (ubytovateľ) 8.7.2020
Liptov je turisticky najnavštevovanejší a najatraktívnejší región Slovenska s krásnou prírodou a množstvom atrakcií. Je tu veľké množstvo lyžiarskych stredísk, aquaparkov, kúpalisko, turistických a cyklistických trás, veľké množstvo múzeí, skanzenov.
Antónia Krasuľová (ubytovateľ) 8.7.2020
Región je vhodný na aktívny odpočinok - turistika, cyklistika, golf, plavba na pltiach na Dunajci, celoročné termálne kúpaliská, ako napr. Aquacity Poprad, Vrbov. Počas zimy región ponúka možnosť zimných športov v známych strediskách Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso.
Slávka Stupáková (ubytovateľ) 7.7.2020
Tatranskej Kotline je Belianska Jaskyňa, turistika Vysokých Tatier,z poľskej strany Morske oko, Termálne kúpalisko - vo Vrbove, z poľskej strany Goraci potok-velmi obľubeny, Starý Smokovec - Hrebienok, AquaCity Poprad.
michal čarnota (skupina - návštevník) 7.7.2020
Tatry ,koupaliště Vrbová
Roman (mladý pár - návštevník) 7.7.2020
nádherná príroda, ľudia a určite sa vrátime
Marcel Koško (skupina - návštevník) 7.7.2020
Top.
Rastislav Petrus (ubytovateľ) 7.7.2020
Vysoké Tatry sú jedinečným miestom na odpočinok.
Zuzana Ľahká (skupina - návštevník) 7.7.2020
region je prekrasny
Petra Rejdova (ubytovateľ) 6.7.2020
Vedeli ste, že to Najkrajšie máme v okruhu hodiny cesty autom: Zakopané – 1 hod 7 min Červený kláštor – 56 min Levoča – 24 min Podlesok – 27 min Muráň – 1 hod 8 min Jasná – 53 min Štrbské Pleso – 25 min Slovenský kras – 1 hod 33 min Šumiac (Kráľová hoľa) – 56 min Betliar – 1 hod 22 min. Najnižšia priemerná ročná teplota – Lomnický štít, -5,6 °C, rok 1956 Najvyšší priemerný ročný úhrn zrážok, najdaždivejšie miesto – Zbojnícka chata Najmohutnejšia skalná stena vo Vysokých Tatrách – Stena Malého Kežmarského štítu Najväčšie a zároveň Najhlbšie jazero vo Vysokých Tatrách – Veľké Hincovo pleso Najvyšší vodopád – Kmeťov vodopád Najvyšší vrch – Gerlachovský štít Najdlhšia turistická trasa – Tatranská magistrála (od Podbanského až po Veľké Biele pleso na úpätí Belianskych Tatier) Najvyššie položená botanická záhrada v Európe – Prírodná botanická záhradka na Lomnickom štíte Najstarší zo všetkých slovenských parkov – Národný Park Vysoké Tatry (1948)
Ing. Marcela Vrabeľová MBA (ubytovateľ) 6.7.2020
Odporúčame si pozrieť perlu Vysokých Tatier - Štrbské Pleso, jedno z najkrajších miest na svete.
Marta a Alexander Rajman (starší pár - návštevník) 6.7.2020
Tatry sú krásne, len tie apartmány, ktoré sú nastavané v blízkosti Hrebienka, na Štrbskom plese, ale aj v Tatranskej Lomnici doslova kazia ráz našich veľhor. Tak isto, čo sa týka potravín v Tatr.Lomnici, predľžiť čas otváracích hodín a nie v sobotu mať otvorené do 15 hod.a v nedeľu počas nášho pobytu bola predajňa zavretá.Chýbajú tu ďalšie predajne, napr.zelenina, ovocie,drogéria,vybavenosť obchod.siete je veľmi slabá,kde by si turisti mohli nakúpiť, ktorí si samostatne varia a nie ísť do Popradu.Keby Tatry nemali krásne hory, myslíme, že ľudia by šli skôr na dovolenku inde.
Daniel Lehoczký (ubytovateľ) 6.7.2020
Krásna príroda, skvele možnosti turistiky, chodník korunami stromov v blízkosti, dobrá lyžovačka, vhodné na relax a trávenie času s blízkymi priateľmi a rodinou
Marek Cibuľa (sólo hosť - návštevník) 6.7.2020
Tatry sú krásne - v zime aj v lete.
Róbert Imrich (ubytovateľ) 6.7.2020
Možnosti pre turistické a športové vyžitie + aktívny odpočinok, návštevy kultúrnych podujatí a historických miest.
Michal Kicoš (skupina - návštevník) 5.7.2020
super všade blízko
Žaneta (ubytovateľ) 5.7.2020
Veľa možností na aktívnu, ale i oddychovú dovolenku.
Maroš Palušák (ubytovateľ) 5.7.2020
Region Vysokých Tatier je vybornou voľbou pre vašu letnu aj zimnu dovolenku, nakoľko sa tu nachádza nespošetné množstvo aktivít pre vašu dovolenku. V lete je to hlavne turistika, aquaparky, hrady a zámky, jaskyne, splavovanie riek, múzea, návšteva historických miest s rôznymi kulturnymi pamiatkami, alebo rôzne výlety do blízkeho okolia a mnoho iného. V zime je to hlavne lyžovanie, bežkovanie ale aj turistika okrem náročných vysokohorských tur je možné aj v zimnom obdobý navštiviť mnohé chaty, plesa atd. Jednoducho vo Vysokých Tatrách sa určite nudiť nebudete :-)
Dušan Palušák (ubytovateľ) 5.7.2020
V regione Vysokých Tatier je nespočetné množstvo aktivít ktoré sa tu daju vykonávať. Najobľubenejšou je vysokohorská turisktika, lyžovanie, cyklistika,prechádzky po okolí, ale aj rôzne výlety do okolitých hradov, zámkov, jaskýň za historickými pamiatkami alebo návštevy národných parkov, splavy riek a mnohe ďalšie...
Pavol Štofaňák (ubytovateľ) 5.7.2020
Vysoké Tatry a ich okolie ponúkajú široké možnosti na prežitie kvalitnej letnej či zimnej dovolenky.
Andrej Dajča (ubytovateľ) 4.7.2020
Možnosti turistiky, lyžovania, wellnes - priamo na hranici Západných a Vysokých Tatier
Pavol HERBST (mladý pár - návštevník) 4.7.2020
Plte, turistika, viac služieb na poľskej strane, ale to nie je chyba ubytovateľa.
Lukáš Bielik (mladý pár - návštevník) 4.7.2020
Krásne prostredie
Ján Bachleda (ubytovateľ) 3.7.2020
V regióne sa nachádza množstvo turistických, cyklistických a bežeckých trás. V blízkosti sa nachádzajú viaceré aquaparky a iné atrakcie. Región je vhodný na letnú aj zimnú dovolenku.