Loading

Ubytovanie pre obchodných cestujúcich v Tatrách

(35 objektov)

Penzión Encián

Tatranská Lomnica, v obci / v meste, pri lese / na okraji lesa
Sauna, vírivka, lyžovanie...

Apartmán Lomnica

Veľká Lomnica, v obci / v meste, na horách
Príď k nám lyžovať....

Penzión Harmony

Poprad, v obci / v meste, pri rieke
Rodinný penzión s pridanou hodnotou!

Penzión Štrba

Tatranská Štrba, v obci / v meste, pri lese / na okraji lesa
Deti do 6 rokov zadarmo !!!
1 - 35 / 35

Názory a odporúčania

Mirka Chovancová (ubytovateľ) 20.11.2018
Obec Stará Lesná je skvelou križovatkou aktivít. Či ste milovníkom pešej turistiky, bicyklov, lyžovania alebo bežkovania. Neďaleko sa nachádzajú historické pamiatky ako Kežmarský hrad, Kaštieľ Strážky a majestátny Spišský hrad. Prekrásne múzeum TANAP-u, SKI múzeum, Podtatranské múzeum, všetko na skok. Každý si príde na svoje. Okolie je bohaté na trávenie voľného času.
Miroslav Bolvanský (ubytovateľ) 19.11.2018
Sme v strede Liptovskej kotliny ,na severe Vysoké Tatry a na juhu Nízke Tatry,v okolí 3 Aqaparky,
Mariana Schonwiesnerová (ubytovateľ) 16.11.2018
Vysoké Tatry i blízke okolie ponúka veľa možností výletov v letnom i v zimnom období. Napr. Belianska jaskyňa, Važecká jaskyňa, náučné chodníky, jazero na Štrbskom plese a vodopády, Tatranské doliny a chaty. V zimných mesiacoch sú najnavštevovanejšie lyžiarske strediská – Štrbské Pleso, Lomnické sedlo, Čučoriedky, Ždiar a Ski Bachledova. V Pieninách je mnoho turistických atrakcií ako: Hrad Ľubovňa, Ľubovniansky skanzem, Nestville Park Hniezdne, Kúpele Vyšné Ružbachy či splav na pltiach po Dunajci. A nemožno opomenúť Slovenský raj ležiaci vo východnej časti Slovenska, na západe hraničiaci s Nízkymi Tatrami, na severe s Hornádskou kotlinou.
Lubica Macugová (ubytovateľ) 6.11.2018
Svit leží v regióne Vysoké Tatry, blízko mesta Poprad. Regón je vhodný na letnú turistiku, v zime okrem turistiky na zimné športy. V regióne sa nachádza známy aquapark - Aquacity Poprad. Odporúčame návštevu Vysokých Tatier, Slovenského raja aj Pienin.
Zuzana Dmitriyev (ubytovateľ) 25.8.2018
Na všetky typy dovolenky vrátane letnej a zimnej sezóny, lyžiarske strediská, víkendové pobyty, romantický pobyt pre dvoch, luxusné ubytovanie.
Zobraziť viac...