Krásne chatky v nádhernom prostredí!

V prekrásnom prostredí Vysokých Tatier, v príjemnej pokojnej časti malebnej obce Veľký Slavkov, ležiacej pod známym Slavkovským štítom, sa nachádza obľúbený rekreačný komplex Tatry Holiday resort - Aplend ponúkajúci štýlové Chaty Lux. Vynikajúca poloha len 2 km od Popradu a 7 km od Starého Smokovca v kombinácii s výnimočným relaxom, službami a neobyčajným pokojom, ktorý komplex svojim hosťom celoročne poskytuje, je zárukou skvelej dovolenky pre všetkých milovníkov aktívneho oddychu.

Vychutnávať si tu naplno môžete množstvo príjemných turistických prechádzok, horských a cyklistických túr, vedúcich nádhernou okolitou prírodou Tatranského národného parku. Na svoje si tu prídu aj všetci priaznivci jazdenia, či rôznych športových aktivít (tenis, futbal, paragliding, rafting). Samotný komplex Tatry Holiday resort, ktorého súčasťou sú Chaty Lux, ponúka bohatý výber voľnočasových aktivít. K dispozícii je Vám tu ihrisko pre plážový volejbal, spoločenské hry ako stolný futbal, petanque a ruské kolky, požičovňa lyží, veľké detské ihrisko s množstvom detských atrakcií či relaxačná zóna s vonkajším bazénom, lehátkami, fínskou saunou a vonkajšou vírivkou - kúpacou kaďou.

Výborne oddýchnuť si môžu hostia taktiež v termálnych bazénoch blízkeho aquaparku AquaCity Poprad (4 km) alebo pri návšteve známych tatranských centier ako Starý Smokovec, Štrbské Pleso a Tatranská Lomnica. V zimnom období sú tu vytvorené ideálne podmienky pre milovníkov zimných športov, ktorí môžu využívať služby viacerých okolitých lyžiarskych stredísk v Lopušnej doline, na Štrbskom Plese, Hrebienku alebo v Tatranskej Lomnici.

Tatry Holiday resort Vám počas celého roka ponúka pohodlné ubytovanie v 5-tich štýlovo a útulne zariadených dvojpodlažných Chatách Lux. Každá chata disponuje obytnou plochou 70 m2 a je vhodná pre 5 až max. 7 osôb. Prízemie všetkých chát je tvorené obývacou miestnosťou s televízorom so satelitným príjmom a pohodlnou pohovkou, ktorá je využiteľná po rozložení pre prespanie jednej až dvoch osôb. Obývacia miestnosť je zároveň prepojená s kuchynkou s jedálenským kútom, ktorá je vybavená elektrickou dvojplatničkou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Súčasťou prízemia je rovnako kúpeľňa s toaletou. Na poschodí všetkých chát sú pre Vás pripravené dve spálne, jedna 2-lôžková a jedna 3-lôžková izba.

Niektoré chaty disponujú terasou s vonkajším posedením. Príjemne oddýchnuť si môžu hostia taktiež pri vonkajšom posedení v altánku s možnosťou grilovania a opekania. V areáli komplexu sú hosťom k dispozícii aj reštauračné služby Reštaurácie Salaš, kde si je možné objednať chutné stravovanie vo forme raňajok alebo polpenzie. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri chatkách (pri každej chate je 1 parkovacie miesto), resp. na 3 veľkých parkoviskách komplexu Tatry Holiday resort. Tešíme sa na Vašu návštevu.