Jedinečná chata v srdci Roháčov

Konečne tu máme niečo pre pravých nadšencov turizmu!

Ťatliakova Chata (1374 m n. m.) je unikátne ubytovanie, zasadené priamo v centre Roháčov, na samote v Západných Tatrách. Známe rázcestie Adamcuľa je vzdialené len pár krokov od chaty. Otvára sa tu pre Vás množstvo turistických chodníkov, napríklad na vrchol Ostrého Roháča či Baníkova. Pozor - obľúbené Roháčske plesá máte na dosah ruky!

Počas letnej sezóny sme tu pre Vás plne k dispozícii. S rezerváciou však dlho nečakajte, kapacita chaty je iba 28 lôžok a rýchlo sa míňa. V ponuke máme:

- samostatnú 2-lôžkovú izbu s manželskou posteľou a zdieľané turistické izby od 4-lôžkových po 5-lôžkové.
- pre nenáročných máme v podkroví pripravené matrace, no na prikrytie si do batoha radšej pribaľte spacie vaky.

Okrem príslušného počtu lôžok, respektíve matracov sú izby buď so samostatnou kúpeľňou (Hrubá kopa) alebo spoločnými toaletami a kúpeľňami so sprchovacími kútmi na chodbe (jedna dámska a jedna pánska).

V priestoroch chaty je pre Vás denne otvorený bufet s tradičnými jedlami, ako aj možnosťou objednania si polpenzie. Môžete využiť priestory jedálne alebo si užívať výhľady na terase. Nevynechajte prechádzku k Ťatliakovmu jazeru, ktoré je len 100 metrov od nás. Najmenších zabavia preliezky, hojdačky a detská šmýkačka na detskom ihrisku.

Ako sa k nám dostať?
- K Ťatliakovej Chate vedie cesta dlhá 6 km, ktorá je bohužiaľ hneď na začiatku uzavretá závorou a nedá sa teda použiť ako príjazdová cesta. Transport nezabezpečujeme, takže k chate musíte zájsť pešo.
- Z obce Zuberec zamierte k našej sesterskej Chate Zverovka. Na parkovisku si môžete bez poplatku zaparkovať svoje auto.

Dôležité upozornenie:
Na chate je slabé pokrytie signálom, preto nie je možná platba kartou ani WiFi pripojenie na internet.

Príďte a užívajte si perfektný pobyt v lone prírody. Tešíme sa na Vás!