Nové apartmány v blízkosti kúpaliska

Pozývame Vás do našich Szaki apartmánov, ktoré sa nachádzajú 3 km od Termálneho kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda, v obci Povoda.

Obec sa nachádza na Žitnom ostrove a slúži ako dobrý východiskový bod k viacerým atrakciám. Okrem kúpania sa v spomínanom kúpalisku s blahodarnými účinkami termálnej vody si môžete urobiť výlet do zoologickej záhrady Malkia Park či pamiatke Vodný mlyn Dunajský Klátov. Dobre padne aj prechádzka obcou, pešia turistika alebo cyklistika. Za históriou sa vydajte do blízkeho Amadeovského kaštieľa. V zime odporúčame skôr korčuľovanie na ľade, vo výnimočných prípadoch aj bežkovanie.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v našich dvoch Szaki apartmánoch. Celková kapacita ubytovania je prispôsobená pre maximálne 14 osôb. Na výber máte:
- jeden 4-lôžkový apartmán so štyrmi samostatnými lôžkami,
- jeden 10-lôžkový apartmán s tromi spálňami – jedna 2-lôžková a dve 3-lôžkové (každá so samostatnými lôžkami).

Pre prípravu vlastných jedál môžete v každom apartmáne využívať priestor na varenie. V menšom využijete kuchynský kút, vo väčšom kuchyňu. Vo výbave oboch je el. varič, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou, jedálenské posedenie a televízor. V každom apartmáne je umiestnená tiež vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Vo väčšom je navyše samostatná toaleta. V oboch apartmánoch sme zaistili bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vo dvore si môžete užívať slnečné lúče na posedení. K dispozícii je u nás gril, kotlík aj záhradná hojdačka. Nielen kávičkárov poteší možnosť osviežiť sa nápojmi v našom presso bare. Po dohode Vám zabezpečíme uschovanie bicyklov. Parkovanie áut je priamo pri objekte.

Pozor - 4-lôžkový apartmán je zaznačený priamo v mape, 10-lôžkový sa nachádza do 300 m od neho v rodinnom dome. Tešíme sa na Vás!