Kľudné prostredie a predsa dostupné !

Ak hľadáte príjemne miesto pre svoju dovolenku v Malej Fatre, ste na správnom mieste. Naša chalupa sa nachádza na rozhraní Oravy a Kysúc, Zázrivej a Terchovej a len 2 hodiny od Bratislavy.

Štýlová drevenica má na prízemí verandu, vybavenú kuchyňu, kúpeľňu so sprchou, dvojlôžkovú izbu pre romantikov a obývaciu miestnosť s krbom. V podkroví sú dve izby – v každej sa vyspia traja hostia. Celková kapacita je 8 osôb. Ide o nefajčiarsky objekt.

Vybavenie objektu: vonkajšie ohnisko, krb – vnútorný, bezdrôtový internet (WiFi), chladnička, mikrovlnná rúra, elektrická rúra, plynový sporák, rýchlovarná kanvica, spoločenská miestnosť, rádio, kuchyňa, spoločenské hry, hračky pre deti.

K dispozícii je aj detská postieľka a kotlík na guláš. A ak si privediete so sebou svojho domáceho miláčika, bude mu u nás rovnako dobre ako Vám.

GSM dostupnosť: T-Mobile/Orange/O2. Dostupný je aj Wifi Internet, ale určite naň nebudete mať čas. :-)

V susedstve je k dispozícii podobná chalupa pre 6 osôb, tak kľudne zoberte so sebou aj známych. Každý objekt má aj 2 miesta na parkovanie, ale v zime si pre istotu zoberte snehové reťaze.

V blízkosti sa nachádzajú lyžiarske strediská Vrátna, Kubínska hoľa, Malá lučivná a mnoho menších. Pre začiatočníkov je najbližšie lyžiarsky svah v Terchovej (vrátane lyžiarskej školy a požičovne lyží). Po lyžovaní môžete zájsť do Aquaparku Dolný Kubín, či Relaxačného centra v Techovej (bazén, sauna, bowling, squash, biliard, fitness).