Štýlové ubytovanie v súkromí

Štúdio Katka sa nachádza v pokojnom prostredí, na okraji obce Spišský Štvrtok. Je umiestnené v novostavbe rodinného domu so samostatným vstupom. Ponúka ubytovanie s dostatkom súkromia a mnohými možnosťami trávenia voľného času.

Región Spiša je ideálny na spoznávanie prírody Vysokých Tatier a Slovenského raja ako aj rôznych pamiatok, medzi ktoré patrí Spišský hrad, Markušovský kaštieľ, historické časti Spišskej Novej Vsi a Levoče. Z prírodných krás netreba zabudnúť na Dobšinskú ľadovú jaskyňu a Beliansku jaskyňu. Ak chcete zažiť trocha zábavy navštívte AquaCity Poprad, Thermal Park Vrbov alebo atrakciu v Bachledovej doline - Chodník korunami stromov. V lete môžete taktiež navštíviť Golfové ihrisko Black Stork vo Veľkej Lomnici. V zimnom období si zalyžujete na svahoch lyžiarskych stredísk Resort Levočská dolina, Ski areál Spišská Nová Ves - Rietenberg či Tatranská Lomnica.

Štúdio poskytuje celoročné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 5 osôb. Skladá sa z jednej priestrannej miestnosti, v ktorej sa nachádza manželská posteľ s vysúvacou prístelkou pre 1 osobu a pohodlný gauč, ktorý po rozložení slúži ako prístelka pre 2 osoby. Nájdete tu aj televízor so satelitným príjmom a rádio na spríjemnenie voľných chvíľ. Na vyžiadanie pre Vás radi pripravíme detskú postieľku.

Súčasťou štúdia je tiež plne vybavený kuchynský kút s keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, toasterom, hriankovačom a chladničkou s mrazničkou. K dispozícii Vám je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi aj káblové pripojenie na internet.

Pri objekte sa nachádza spoločná terasa. Ak máte radi letné grilovačky, poteší Vás altánok s vonkajším posedením, grilom, kotlíkom a ohniskom. Pre tých najmladších je tu detské ihrisko s pieskoviskom, hojdačkou, šmýkačkou a trampolínou. Priamo pri ubytovaní na parkovisku stráženom kamerovým systémom zaparkujete 2 autá. Tešíme sa na Vás v Štúdiu Katka!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí)
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Fajčiarov