Výborná poloha v centre Štrbského Plesa!

Štúdiá ŠL TANAPu sú situované v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier, v obľúbenej lokalite obce Štrbské Pleso.

V našom objekte máte celoročne k dispozícii dve samostatné štúdiá s maximálnou kapacitou šesť osôb. Dispozične sú takmer rovnaké, líšia sa predovšetkým veľkosťou svojej rozlohy.

Menšie aj väčšie štúdio pozostávajú z jednej spálne s dvomi samostatnými lôžkami a gaučom slúžiacim ako prístelka. Na spríjemnenie chvíľ oddychu sme pre Vás prichystali aj televízor. V kuchynskom kúte nájdete elektrický varič (dvojplatničku), rýchlovarnú kanvicu a chladničku. Vo väčšom štúdiu si posedíte aj pri jedálenskom posedení. Kúpeľňa s toaletou disponuje sprchovacím kútom. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je u nás samozrejmosťou. Pri objekte sme Vám taktiež vyhradili dve parkovacie miesta.

Poloha nášho ubytovania v kombinácii s nádhernou okolitou prírodou Tatranského národného parku je zárukou skvelej dovolenky po celý rok. Štrbské, Popradské, Batizovské alebo Veľké Hincovo pleso predstavujú ideálne miesta pre nenáročné turistické prechádzky, cyklotúry alebo člnkovanie. Zdatnejším turistom vyhovie výstup na Kriváň, Rysy, Kôprovský, Slavkovský či Gerlachovský štít. V zimnom období si zalyžujete na neďalekých, kvalitne zasnežovaných zjazdovkách a udržiavaných bežeckých tratiach lyžiarskeho strediska PARK SNOW Štrbské Pleso. O čosi ďalej nájdete aj Snowpark Lučivná.

Ak Vás naša ponuka zaujala, tak príďte a prežite svoju nezabudnuteľnú dovolenku práve u nás. Tešíme sa na Vás v Štúdiách ŠL TANAPu!