Ubytovanie v tichom prostredí bez áut

Komfortné Štúdiá Anton sú situované v okrajovej časti rekreačnej obce Podhájska, v okrese Nové Zámky. Len 25 minút pešou chôdzou delí naše ubytovanie od vyhľadávaného Termálneho kúpaliska Podhájska.

Vybrali ste si na tohtoročnú dovolenku obec Podhájska? Je to pre Vás správna voľba, najmä ak si chcete oddýchnuť od pracovného ruchu a zabaviť sa počas voľných chvíľ s celou rodinkou alebo priateľmi. Najväčším lákadlom obce je spomínané termálne kúpalisko, ktoré je Vám k dispozícii celoročne. Nájdete tu vnútorné aj vonkajšie bazény, tobogany, športové, detské ihriská a tiež Wellness centrum Aquamarin. Ak zatúžite spraviť si výlet do okolia, odporúčame Vám navštíviť Kaštieľ Bardoňovo, Ranč Trilobit, Archeopark v Nitrianskom Hrádku. Rybári si radi zalovia a zrelaxujú pri Rybníku Maderčina.

Celoročne dostupné Štúdiá Anton Vám ponúkajú príjemné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 8 hostí v štyroch 2-lôžkových štúdiách. Vhodné sú tak pre jednotlivcov, dvojice i ako celok pre skupinu priateľov.

Každé štúdio tvorí 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou, televízorom so satelitným príjmom a kuchynským kútikom. Tu na prípravu vlastných pokrmov využijete indukčnú varnú dosku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a chladničku. V rámci každého štúdia je Vám k dispozícii vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaleta. Vo všetkých priestoroch je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pred všetkými štúdiami sú pre Vás pripravené samostatné terasky so stolíkom a stoličkami. Na záhrade si môžete posedieť aj v spoločnom altánku s kapacitou až pre 10 osôb, kde sa navyše nachádza záhradný krb. Počas horúcich dní sa príjemne ochladíte vodou zo záhradnej sprchy. Vaše autá si bezpečne zaparkujete priamo pri ubytovaní.

Komfort, oddych, pokojné prostredie a super dovolenka. To všetko môžete zažiť v našich Štúdiách Anton v Podhájskej. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami!


Preferujeme: Iba dospelých (bez detí)
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá