od 8,- €/osoba

Športhotel je situovaný v blízkosti centra mesta Štúrovo len 800 m od rekreačného komplexu a termálneho kúpaliska Vadaš. Okrem rekreácie a oddychu v blízkych termálnych bazénoch a užívania si toboganového sveta, majú hostia preferujúci aktívnu dovolenku u nás vytvorené výborné podmienky pre športové vyžitie. V areáli hotela sú k dispozícii tri tenisové kurty, športové ihrisko a bežecká dráha.

Našim hosťom ponúkame útulne, čisté a lacné ubytovanie v jednotlivých izbách a apartmánoch hotela. Vybrať si môžete spomedzi troch dvojlôžkových, pätnástich trojlôžkových a jednej štvorlôžkovej izby. Všetky izby disponujú balkónom a vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. Niektoré izby sú vybavené taktiež televízorom a chladničkou. Ubytovať sa je možné aj v dvoch trojložkových apartmánoch vybavených kupelnou, chladnickou, televizorom a roztahovacim gaucom.

V priestoroch Športhotela je ubytovaným hosťom k dispozícii priestranná spoločenská miestnosť s posedením, televízorom, chladničkou a taktiež plne vybavená kuchyňa nachádzajúca sa na recepcii. Bezplatné wifi pripojenie a parkovisko pred hotelom je samozrejmosťou.

Polpenziu resp. plnú penziu môžeme poskytnúť v blízkej reštaurácii za prijateľnú cenu.

Ubytovanie je vhodné pre menej náročných hostí, rekreácie s rodinami, pre športovo založených klientov, prípadne školské výlety.