Moderné ubytovanie v rodinnej atmosfére

Prijmite naše vrúcne pozvanie na breh vodnej nádrže Veľká Domaša, kde si s radosťou vychutnáte slnečné lúče, výborné jedlá aj príjemnú atmosféru moderného penziónu Sofia. Sofia penzión a reštaurácia *** sa nachádza v obci Kvakovce, v rekreačnej oblasti Dobrá na Domaši.

Domaša - vodná plocha, ktorá garantuje každému záujemcovi o letnú či zimnú dovolenku kopec zážitkov. Ponuka aktivít je naozaj pestrá – od kúpania sa v jednej z najčistejších vodných nádrží Slovenska po člnkovanie, jachting aj lov rýb. Ak máte radi aktívnu dovolenku, pokojne sa môžete vydať poznávať okolie po cyklistických a turistických trasách. V blízkosti sú turistami vyhľadávané miesta ako hrad Čičava, Brekov, prípadne mesto Stropkov s kaštieľom či Zoo Parkom. V zime je v prevádzke Lyžiarske stredisko Zámutov.

Sofia penzión a reštaurácia *** je prispôsobený pre pobyt maximálne 15 osôb. Prenajať si môžete niektorú z našich 6 moderne ladených izieb. K dispozícii máme:
- štyri 2-lôžkové s manželskou posteľou,
- jednu 2-lôžkovú s manželskou posteľou a rozkladacím kreslom pre jednu osobu,
- jednu 2-lôžkovú s manželskou posteľou a pohovkou pre dve osoby.

V každej izbe je pohodlie a súkromie zaručené, a to vďaka televízoru so satelitným príjmom, klimatizácii, pracovnému stolíku, žehličke, spoločenským hrám a vlastnej kúpeľni so sprchovací kútom a toaletou. Izby sú dovybavené aj balkónom alebo terasou, rovnako tak i bezplatným WiFi pripojením na internet. Hostia môžu využívať spoločenskú miestnosť na poschodí.

Aj náročnejší klienti si nájdu potešenie nielen v ubytovaní. S nadšením si môžete vychutnávať jedlá v našej reštaurácii s terasou a barom. Ponúkame tiež čerstvú pizzu priamo z pece, bulharské vína a ďalšie špeciality. V letnom období môžete využívať potraviny, ktoré sú umiestnené priamo v areáli. Detičky sa môžu zahrať v kútiku s hračkami, prípadne na detskom ihrisku s preliezkami, šmýkačkou aj pieskoviskom. Máme tiež výbavu na hru futbalu a volejbalu. Parkovanie vozidiel je zabezpečené priamo pri objekte. Tešíte sa aj Vy na čas trávený ,,ako v raji“?