Najlacnejšie ubytovanie v Štúrove!

Slobodáreň Štúrovo sa nachádza v pokojnom prostredí, na okraji vyhľadávanej dovolenkovej lokality mesta Štúrovo. Slobodáreň je svojou výhodnou polohou a bezkonkurečnými cenami príjemným ubytovaním pre rodinky s deťmi, skupinky priateľov a známych či seniorov. Zavítajte k nám a užite si kúpanie v známom kúpalisku Vadaš Thermal Resort Štúrovo, kde sa Vaše ratolesti vybláznia na tobogánoch, šmýkačkách, trampolínach a kolotočoch. Ak máte radi históriu a prechádzky mestom, spríjemníte si svoj pobyt návštevou barokového Kostola sv. Imricha, Mosta Márie Valérie alebo nádhernej baziliky v Ostrihome.

Slobodáreň Štúrovo poskytuje celoročne krátkodobé aj dlhodobé ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 120 osôb. Ubytovaní budete v bunkách alebo apartmánoch, ktoré sa vždy skladajú z 2-ložkovej a 3-lôžkovej izby. V niektorých ubytovacích jednotkách je Vám k dispozícii kúpeľňa s vaňou a toaletou, v ostatných kúpeľňa so sprchovým kútom (toaleta je umiestnená na chodbe). Izby sú zariadené samostatnými lôžkami s posteľnou bielizňou, nočnými stolíkmi, skriňami a stolom so stoličkami. Po dohode Vám zabezpečíme do izby chladničku a televízor.

V dvoch bunkách nájdete aj kuchynské kúty vybavené elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a mikrovlnou rúrou. Hosťom v slobodárni sú k dispozícii dve spoločenské miestnosti s televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom, rádiom a spoločenskými hrami. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je zaistené v priestoroch celej slobodárne.

Aby ste sa u nás cítili príjemne a Vaše ratolesti si to naozaj užili, pripravili sme pre ne bazén a preliezky. Na potulky okolím Vám radi zapožičiame aj bicykle, zábavu si zas užijete pri biliarde či hre petangue. Príjemne teplé letné večery si vychutnáte v kruhu najbližších pri opekačke alebo si len tak poseďte na terase. Využívať môžete aj služby našej recepcie, kde Vám ochotne poradíme a pomôžeme.

Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu!