Akciová cena pre študentky VŠ v lete!

Školský internát pri Strednej odbornej škole, Svätoplukova 2, Bratislava, hneď pri autobusovej stanici Mlynské Nivy, sa nachádza v budove školy na 4. a 5. poschodí v zrekonštruovanej budove. Internát svojou výhodnou polohou v centre mesta a v blízkosti Dunaja, nákupných centier, historického mesta a trhoviska, poskytuje celoročne cenovo výhodné ubytovanie pre študentky vysokých škôl a pracujúce ženy.

Ubytovanie sa nachádza v jednoduchých izbách bunkového typu. Pripravených je tu pre Vás 10 buniek, zložených vždy z jednej 2-lôžkovej a jednej 3-lôžkovej izby, ktoré majú spoločnú kúpeľňu so sprchovým kútom. Izby sú vybavené chladničkou. Toalety sú spoločné a nachádzajú sa na chodbe internátu.

K dispozícii je Vám tu kuchynka, vybavená mikrovlnou rúrou a elektrickou dvojplatničkou. V spoločenskej miestnosti nájdete príjemné posedenie a televízor. Využívať môžete aj spoločnú práčovňu a sušiareň. Priestory školy a triedy sú v popoludňajších a večerných hodinách k dispozícii ako študovne.

Vo svojom voľnom čase môžete navštíviť dve posilňovne a telocvičňu. V budove školy nájdete aj školské salóny služieb pre verejnosť za školské ceny: kaderníctvo, kozmetika, manikúra, pedikúra a masáže. Školský bufet je otvorený počas pracovného týždňa od 6:30 do 13:30 hod.

Počas Vášho pobytu sa môžetete kedykoľvek obrátiť na našu nonstop recepciu. Ubytovanie je vhodné pre ženy, mužom neposkytujeme ubytovanie. Poplatok - 1,65/noc (daň mestu), platia iba pracujúce ženy za dni, pokiaľ si vybavia prechodný pobyt. Vysokoškoláčky sú od tohto poplatku oslobodené.

Neposkytujeme krátkodobé ubytovanie, napr. učastníko konferencií alebo turistov počas dovolenky.