Výhodné ubytovanie, celodenná strava!

Tiché prostredie, čistý vzduch a pekný upravený areál na Vás čaká v Škole v prírode Dobrá Voda, ktorá sa nachádza v dedinke Dobrá Voda, v okrese Trnava.

Či už k nám zavítate ako školský výlet alebo ako jednotlivci, určite Vám odporúčame spoznať zaujímavosti v Dobrej Vode a jej okolí. Navštíviť môžete pamätnú izbu Jána Hollého alebo sa ísť s deťmi pohrať na detské ihrisko s fontánou na námestí v obci. Priamo spred miestneho kostola sa po červenej značke dostanete k zrúcanine hradu Dobrá Voda a pomocou zelenej značky nájdete našu známu rekreačnú oblasť s letným kúpaliskom. Zaručene sa Vám oplatí spraviť si celodenný výlet k Mohyle na Bradle pri Brezovej pod Bradlom alebo k ruine františkánskeho kostola a kláštora sv. Kataríny Alexandrijskej. V zimnom období sa deti naučia lyžovať na nenáročnom svahu v Brezovej pod Bradlom, kde je k dispozícii aj lyžiarsky vlek.

Celoročne Vás veľmi radi ubytujeme v ubytovacom zariadení vhodnom na školské pobyty, tábory ale aj na mimoškolské pobyty. Celková kapacita ubytovne je 50 lôžok vrátane piatich doplnkových lôžok, ktoré Vám poskytneme do ktorejkoľvek izby na vyžiadanie.

Ubytovať sa môžete v izbách v nasledovnom základnom rozložení 45 pevných lôžok:
- jedna 1-lôžková,
- jedna 2-lôžková,
- dve 4-lôžkové,
- tri 8-lôžkové,
- jedna 10-lôžková.

Izby sú štandardne vybavené poschodovými a samostatnými posteľami, skriňami a umývadlom. V dvoch menších izbách využijete navyše vlastnú toaletu s umývadlom. Pre ubytovaných sú k dispozícii spoločné kúpeľne so sprchami a oddelené dámske a pánske toalety na chodbách. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Spoločné chvíle strávite v spoločenskej miestnosti s televízorom, videom a DVD prehrávačom. Táto miestnosť je prepojená s jedálňou, v ktorej Vám ponúkame možnosť celodenného stravovania. Navyše sa tu nachádza aj mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a chladnička s mrazničkou.

V rámci areálu je možné za poplatok využívať telocvičňu so stolným tenisom, volejbalovou sieťou, loptou a basketbalovou loptou. Deti sa vyhrajú aj na detskom ihrisku s preliezkami, futbalovom ihrisku alebo si spoločne posedíte vo veľkom altánku či pri ohnisku obkolesenom lavičkami. Parkovanie autobusov a áut je zabezpečené priamo pri škole.

Veríme, že strávite v našej Škole v prírode Dobrá Voda pekné chvíle a poviete o nás aj ostatným. Tešíme sa na Vás!