Moderné apartmány len 100 m od kúpaliska

Silver apartmány sú situované v atraktívnej časti kúpeľného mestečka Veľký Meder, len 100 metrov od vstupu do vyhľadávaného areálu termálneho kúpaliska Thermal Corvinus, ktoré svojim návštevníkom počas celého roka ponúka širokú paletu relaxačných služieb ako aj skvelý relax v bazénoch s termálnou vodou od 25 do 37°C. Výborná poloha apartmánov v kombinácii so zaisteným vysokým komfortom ubytovania je tak zárukou skvelej dovolenky plnej relaxácie, pohody a oddychu. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete taktiež príjemnými prechádzkami krásnym rozľahlým 100-hektárovým lesoparkom, rozprestierajúcim sa priamo v susedstve termálneho kúpaliska, či spoznávaním okolitých zaujímavostí a pamätihodností Žitného ostrova. Navštíviť tak môžete miestnu vodnú nádrž Bagrovisko, ktorá Vás očarí svojou čistou, modro sfarbenou vodou. Okrem milovníkov rybolovu si tu prídu na svoje aj priaznivci člnkovania, kajakárstva a surfovania. V okolí sa určite oplatí navštíviť aj vodné mlyny v Kolárove a Dunajskom Klátove, alebo neďaleký kaštieľ v Dunajskej Strede s možnosťou prehliadky Žitnoostrovského múzea.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v 6 moderne zariadených Silver apartmánoch, ktoré sú súčasťou novopostaveného apartmánového domu s celkovou kapacitou 22 lôžok (vrátane prísteliek). Vybrať si tu môžete spomedzi 4 prízemných menších apartmánov, vhodných pre ubytovanie 2 až 3 osôb, ako aj 2 väčších rodinných apartmánov s kapacitou jednotlivo pre 4 až 5 osôb, umiestnených na 1. podlaží objektu.

Či už si zvolíte variantu menšieho alebo väčšieho apartmánu, každý z nich disponuje predsieňou, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou, ako aj plne zariadenou kuchynkou s jedálenským posedením, vybavenou elektrickou varnou doskou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnnou rúrou. Vo výbave všetkých apartmánov je rovnako samozrejmosťou televízor a bezplatné WiFi pripojenie na internet. Menšie apartmány sú tvorené vždy jednou 2-lôžkovou izbou s východom na terasu s možnosťou posedenia, pričom väčšie apartmány disponujú dvomi 2-lôžkovými izbami a balkónom s posedením. Vo všetkých apartmánoch je v prípade potreby možné využiť jednu prístelku.

Výborne oddýchnuť si môžu naši hostia aj v upravenej záhradnej časti ubytovania s altánkom so záhradnou hojdačkou a vonkajším posedením, s možnosťou grilovania na záhradnom krbe a prenosnom grile. Pre Vaše ratolesti je tu k dispozícii detská hojdačka a trampolína. Parkovanie Vašich áut je možné na vlastnom parkovisku apartmánov. Tešíme sa na Vás.