ubytovanie v priestranných apartmánoch

Samostatný dom Ľubka a ubytovanie v súkromí sa nachádza na Orave v známej podroháčskej obci Zuberec v predhorí Západných Tatier - Roháčov, v centre dediny na vedľajšej tichej ulici.

Hosťom ponúkame ubytovanie v samostatnom dome a tiež v súkromí rodinného domu. V samostatnom dome je 10 pevných lôžok s možnosťou využitia prísteliek. Na prízemí sú dve izby 1/2, 1/3, sociálne zariadenie a veľká spoločenská miestnosť s krbom a kuchyňou. Na poschodí sa nachádzajú ďalšie dve izby 1/2, 1/3, pričom každá má svoje sociálne zariadenie. Tiež je tam kuchyňa s posedením a TV. Kuchyne sú vybavené bežným kuchynským riadom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. V dome je zaistené WiFi pripojenie na internet.

Ubytovanie v súkromí je situované v podkroví rodinného domu, kde býva aj majiteľ. Spoločný priestor je len schodište. Na poschodí sa nachádzajú 4 izby, tri z nich sú 2-lôžkové a jedna je spoločenská izba s posedením a TV. Hosťom sú tu k dispozícii dve kúpelne a dva kuchynské kútiky. WiFi pripojenie na internet je samozrejmosťou.

Parkovanie je možné priamo vo dvore ubytovania, ktorý je uzavretý. V dvore je pre Vás pripravené zároveň záhradné posedenie s hojdačkou a možnosťou grilovania, prípadne varenia kotlíkového gulášu.

V lete je Zuberec zaujímavým miestom hlavne pre milovníkov turistiky. V zime tu chodia lyžiari, nakoľko v dedine sú dve lyžiarske strediská - Janovky a Milotín a neďaleko sa nachádza známe lyžiarske stredisko Zverovka - Spálená.