Vonkajší bazén, farma, reštaurácia!

Srdečne Vás pozývame potešiť sa nádherným výhľadom na Vysoké Tatry z našich troch Apartmánových domov Lucia, Nika a Villa Skalka, ktoré sú súčasťou areálu Salaša Goralský dvor, nachádzajúceho sa v malebnej obci Veľká Lomnica.

Nádherné prostredie Vysokých Tatier Vás určite zláka preskúmať turistické a cyklistické trasy, preveziete sa lanovkou a tí odvážnejší majú možnosť vyskúšať horolezectvo. V lete sa príjemne schladíte v blízkom vodnom svete AquaCity Poprad ako aj termálnom kúpalisku Vrbov. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj hraním golfu v miestnom golfovom rezorte Black Stork či korčuľovaním na špeciálne upravených trasách pre korčuliarov. V zimnom období si tu vychutnáte rozprávkový pocit zo zasneženej krajiny a okolitých hôr. Skvelú lyžovačku si užijete na upravených zjazdovkách okolitých lyžiarskych stredísk v Starom Smokovci (Hrebienok, Jakubkova lúka) a Tatranskej Lomnici.

Apartmánové domy Lucia, Nika a Villa Skalka sú ideálnym miestom pre prežitie letnej aj zimnej dovolenky rodiniek s deťmi, párov či skupiniek priateľov a známych.

Apartmánový dom Lucia ponúka útulné ubytovanie s kapacitou pre 5 osôb. K dispozícii je Vám tu jedna 2-lôžková a jedna 3-lôžková izba s televízorom. Pripravená je tu pre Vás príjemná spoločenská miestnosť s pohodlným posedením, televízorom a rádiom. Nechýba tu ani plne vybavená kuchyňa s plynovým sporákom, mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou a rýchlovarnou kanvicou. Kúpeľňa s vaňou a samostatnou toaletou je tu samozrejmosťou.

Apartmánový dom Nika je prispôsobený pre príjemné ubytovanie 10 osôb. Jeho súčasťou je päť 2-lôžkových spální s televízorom (jedna je umiestnená na prízemí, zvyšné na poschodí domu). Na prízemí domu je hosťom k dispozícii taktiež spoločenská miestnosť s televízorom a rádiom ako aj plne vybavená kuchyňa s elektrickým sporákom, mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou a rýchlovarnou kanvicou. Nachádza sa tu rovnako kúpeľňa s toaletou. Na pochodí domu sú umiestnené ďalšie dve kúpeľne s toaletou a spoločenská časť s posedením.

Villa Skalka poskytuje pohodlné ubytovanie s kapacitou pre maximálne 14 osôb. Na jej poschodí sú pre Vás pripravené dva identické apartmány s kapacitou pre 3 osoby. Apartmány tvorí jedna 3-lôžková spálňa (s manželskou posteľou a samostatným lôžkom), obývacia miestnosť s televízorom a rádiom ako aj vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Súčasťou poschodia sú taktiež dve 2-lôžkové spálne s manželskými posteľami a kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Na prízemí nájdete veľkú spoločenskú miestnosť (s gaučovým posedením, televízorom a rádiom), plne vybavenú kuchyňu a ďalšie dve 2-posteľové izby, ku ktorým prislúcha kúpeľňa s vaňou a toaletou (tieto izby sú oddelené od zvyšku prízemia).

Vaše deti si dokonale užijú krásnu veľkú záhradu s vonkajším bazénom, vyšantia na detskom ihrisku s preliezkami, pieskoviskom, šmýkačkou, hojdačkou alebo si perfektne zaskáču na trampolíne. Vy si oddýchnete pri opekačke a grilovačke s priateľmi alebo posedíte na terase štýlovej reštaurácie Goralský dvor, ktorá je súčasťou areálu. Príjemnú atmosféru dotvárajú aj naše domáce zvieratká (kozičky, ovečky...). Parkovať Vaše autá môžete priamo v areáli salaša. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi