Na samote, uprostred krásnej prírody!

Rybárska chata je situovaná v nádhernej prírode Slovenského krasu, v krásnom tichom prostredí na samote, v blízkosti malebnej obce Hrušov, nachádzajúcej sa 20 km od Rožňavy. Výborná poloha chaty uprostred krásnej prírody medzi dvomi jazerami so zabezpečeným dokonalým súkromím, pohodlím a pokojom, je zárukou skvelej dovolenky plnej relaxácie a oddychu. Výborným benefitom chaty je taktiež jej veľký RODINNÝ BAZÉN, ktorý Vám v letnom období poskytne nie len dokonalé osvieženie, ale aj množstvo zábavy. Spríjemniť Váš pobyt u nás si môžete rovnako vychutnávaním rybolovu, podnikaním množstva príjemných turistických prechádzok a cyklistických túr okolím ako aj návštevou neďalekých jaskýň a historických pamätihodností.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v útulne zariadenej chate, ktorá je prispôsobená pre ubytovanie 19 až 26 osôb. Vďaka veľmi dobrému dispozičnému riešeniu chaty, ktorá je tvorená tromi kompletne zariadenými samostatnými apartmánmi, je ubytovanie v nej veľmi vhodné nie len pre väčšie skupiny návštevníkov, ale aj pre jednotlivé páry a rodinky s deťmi.

Všetky tri apartmány sú vybavené vlastným vchodom, krytou terasou s možnosťou posedenia, televízorom, rádiom, WiFi pripojením na internet ako aj kompletne zariadenou kuchyňou s jedálenskou časťou s možnosťou prípravy vlastného stravovania. Vybrať si u nás môžete spomedzi týchto troch apartmánov:

- Apartmán ZUBÁČ predstavuje jednoizbový apartmán s kapacitou pre 5 osôb, tvorený 5-lôžkovou spálňou (s dvomi poschodovými posteľami a jedným samostatným lôžkom), samostatnou kuchyňou a kúpeľňou s toaletou.

- Apartmán ŠŤUKA je vhodný pre ubytovanie 8 až 10 osôb. Disponuje dvomi 4-lôžkovými spálňami (v každej spálni je umiestnená 1x poschodová posteľ, 2x samostatné lôžko), príjemnou spoločenskou miestnosťou s pohodlným posedením s možnosťou využitia dvoch prísteliek, samostatnou kuchyňou a kúpeľňou s toaletou.

- Apartmán KAPOR je najväčší zo všetkých apartmánov. Je prispôsobený pre ubytovanie 6 až 11 osôb. K dispozícii sú Vám v ňom tri dvojlôžkové spálne s možnosťou prístelky, ktoré sú vybavené vlastnými kúpeľňami s toaletou a masážnou kabínkovou sprchou. Nechýba tu ani štýlová spoločenská miestnosť s krbom a rozložiteľným gaučom (s možnosťou dvoch prísteliek) ako aj samostatná kuchyňa s posedením. Pre zabezpečenie komfortu hostí je apartmán dovybavený ďalšou kúpeľňou s toaletou, umiestnenou pri spoločenskej miestnosti.

Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia pri hraní stolného tenisu alebo pri vonkajšom posedení v altánku s možnosťou grilovania a opekania. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené v uzavretom areáli chaty.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí