Banská Štiavnica a ubytovanie v prirode

Ružová Vila je situovaná v nádhernom horskom prostredí na okraji malebnej obce Štiavnické Bane - v časti Horná Roveň, nachádzajúcej sa v srdci prekrásnej prírody Štiavnických vrchov. Ak túžite po dovolenke v tichom prostredí so zaisteným dokonalým pokojom, v obklopení krásnej prírody s čerstvým horským vzduchom, srdečne Vás k nám pozývame. Už priamo od ubytovania sa môžete napojiť na mnohé značené turistické a cyklistické chodníky, ktorými sa dostanete k viacerým jazerám - tajchom, ktoré predstavujú v letnom období výborné osvieženie. Jedným z nich je aj jazero Klinger, ku ktorému sa dostanete lesnou cestičkou len za 10 minút. Spríjemniť Váš pobyt si môžete rovnako výletmi do blízkej Banskej Štiavnice a Kremnice, či skvelým relaxom v neďalekom termálnom kúpalisku v Sklených Tepliciach či aquaparku Vodný raj Vyhne.

Ponúkame Vám príjemné privátne ubytovanie v samostatnej časti rekreačného domu, ktorý disponuje celkovou kapacitou pre 14 osôb. Na poschodí domu je hosťom k dispozícii 5 spální, tri 2-lôžkové izby a dve kapacitne väčšie izby s televízorom, 3-lôžková a 5-lôžková izba. Vedľa týchto izieb môžu hostia využívať kúpeľňu ako aj samostatnú toaletu. Prízemie ubytovania je tvorené príjemnou spoločenskou miestnosťou s posedením a televízorom (slúžiacou zároveň ako jedáleň), z ktorej sa prechádza do kompletne zariadenej kuchyne s možnosťou plnohodnotnej prípravy vlastných chutných jedál, vybavenej elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou, hriankovačom a kávovarom. Na prízemí domu sa nachádza taktiež druhá samostatná toaleta ako aj menšia miestnosť s barovým pultom a výčapom, z ktorej sa súčasne vychádza na záhradnú terasu.

Príjemne oddýchnuť si môžu hostia v rozľahlej záhrade domu, kde nechýba vonkajšie posedenie s možnosťou príjemného opekania, grilovania a varenia kotlíkového gulášu. Zo záhradnej časti ubytovania si môžu hostia zároveň vychutnávať krásny panoramatický výhľad na okolitú prírodu. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní. Ubytovanie je ideálne pre väčšie skupinky a slušné partie hostí. Tešíme sa na Vás.