Dieťa do 10 rokov zdarma!

Horská chata Krajčov vrch s rozhľadňou je situovaná v Nízkych Tatrách, na Krajčovom vrchu, nad obcou Nižná Boca. Obec sa nachádza 20 km od miest Liptovský Mikuláš a Brezno.

Tento región ponúka nespočetne veľa možností na efektívne trávenie voľného času – od turistiky po okolí, cez kontaktnú Zoo pri Liptovskom Mikuláši až po jaskyne v Demänovskej doline a termálne pramene v Jánskej doline. Otváracia doba rozhľadne: každú sobotu a nedeľu v mesiacoch apríl - október od 11:00 do 17:00 hod. Počas mesiacov júl - august otvorené aj každý pracovný deň od 11:00 do 17:00 hod.

Prístup k chate je možný celoročne, v prípade záujmu ponúkame aj odvoz.
V chate je možnosť prenocovania pre približne 10 osôb v dvoch izbách na poschodí (na prístelkách/matracoch). K dispozícii sú samozrejme periny a vankúše, prípadne deky. Prízemie je vybavené kuchynkou s pecou, krbom, dvojplatničkou a chladničkou. Tiež sa tu nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaleta. V chate je zabezpečená voda, elektrina, ako aj elektrický bojler na ohrev vody.

Súčasťou objektu je rovnako terasa, altánok s posedením, kotlíkom na guláš a krytým ohniskom. V prípade, že nepreferujete možnosť vlastného varenia, môžete navštíviť reštaurácie v obci a jej okolí ako napr. Bocorka, Barbora, Radovica a ďalšie. Areál je vybavený parkoviskom. Tešíme sa na Váš pobyt v Horskej chate Krajčov vrch s rozhľadňou!