Neďaleko termálneho kúpaliska Podhájska!

Romantická chalupa Radava je situovaná v príjemnej tichej časti obce Radava, vo vzdialenosti len 2,5 km od známeho veľmi obľúbeného termálneho kúpaliska Podhájska. Celoročná prevádzka kúpaliska je zárukou, že počas Vašej dovolenky u nás si budete môcť vždy vychutnávať relax v termálnych bazénoch spolu s kvalitnými službami a liečivými procedúrami novovybudovaného wellness centra Aquamarín.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovo zariadenom samostatnom rekreačnom domčeku, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou. Celková kapacita chalupy predstavuje 8 osôb. K dispozícii sú Vám tu dve útulné spálne s novým nábytkom. Jedna zo spálni je vybavená manželskou posteľou a jedným samostatným roztiahnuteľným lôžkom s možnosťou prespania dvoch osôb. V druhej zo spálni sa nachádzajú dve samostatné lôžka spolu s veľkou rohovou pohovkou, ktorá je využiteľná pre pohodlné prespanie ďalších dvoch hostí. V tejto izbe máte zároveň možnosť využívať LCD televízor so satelitným pripojením. Súčasťou chalupy je taktiež nadštandardne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou s posedením, predsieň, kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta. Samozrejmosťou ubytovania je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemne posedieť a oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia v priestrannej záhradnej časti s krytou terasou s možnosťou vonkajšieho posedenia, grilovania a varenia kotlíkového gulášu. Parkovanie je možné priamo v uzavretom dvore chalupy.