Romantická drevenica s krbom

Romantická chalupa pod Tatrami je situovaná v tichej mestskej časti Liptovského Hrádku - Dovalove, v prekrásnom prostredí regiónu Liptov pod Tatrami. Vďaka výbornej polohe predstavuje táto drevenička ideálny východiskový bod pre podnikanie rôzne náročných turistických prechádzok a vysokohorských túr po celých Tatrách. Váš pobyt si môžete spríjemniť napríklad návštevou tunajšieho Ovčiarskeho múzea alebo blízkeho hradu s jazierkom a štýlovou reštauráciou. Vynikajúci oddych a relax si doprajte v ktoromkoľvek ročnom období v termálnych bazénoch Aquaparku Tatralandia, ktorý je vzdialený len 15 minút jazdy autom. Blízke okolie ubytovania ponúka niekoľko kvalitných lyžiarskych stredísk, ako napríklad Ski centrum Opalisko alebo Ski Javorovica. Náročnejším lyžiarom sa oplatí vyskúšať aj zjazdovky a špičkové služby v stredisku Jasná - Nízke Tatry, ktoré je vzdialené necelých 20 kilometrov od drevenice.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v novozrekonštruovanej drevenici s celkovou kapacitou pre 4 - 6 osôb. Na prízemí drevenice sa nachádza priestranná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, pohodlnou rozťahovacou pohovkou (využiteľnou ako prístelka pre dve osoby) ako aj jedálenským posedením pre všetky ubytované osoby. Na prípravu vlastných chutných jedál môžete využívať plne zariadenú kuchyňu, vybavenú keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Na úschovu potravín, prípadne na odloženie Vašich lyží Vám tu veľmi dobre poslúži aj priestranná špajza. Po príjemne strávenom dni si kvalitne oddýchnete na pohodlných posteliach s voňavými perinami a vankúšmi, ktoré sú pre Vás pripravené v dvoch 2-lôžkových izbách. Samozrejmosťou drevenice je aj kúpeľňa s vaňou a toaletou.

Vo vonkajšej časti ubytovania je Vám k dispozícii veľká presvetlená terasa s posedením, kde si môžete vychutnávať pohodový čas s rodinou či priateľmi. Zároveň si pri teraske pokojne urgrilujete Vaše špecialitky na grile. Vaše ratolesti sa môžu pohrať s množstvom pripravených hračiek alebo sa zabávať skákaním na mini-trampolíne. Vaše autá bezstarostne zaparkujete priamo pri ubytovaní.

Táto čarovná drevenička Vám počas letnej či zimnej dovolenky zaiste poskytne to, čo ste dlho hľadali. Príďte a presvedčte sa! Tešíme sa na Vás!