Ubytovanie ako „doma“ priamo pod Tatrami

Ubytovanie VeLa je situovaný v strede Podtatranskej kotliny, na okraji pôvabnej obce Malý Slavkov. Útulné domáce prostredie v kombinácii so službami wellness a reštaurácie splnia každú predstavu o dokonalej dovolenke v kruhu svojich najbližších.

Ak si kladiete otázku kam na výlet, Váš čas Vám spríjemnia vychádzky po okolí s návštevou historických a kultúrnych zaujímavostí, ako je Historické kráľovské mesto Kežmarok (3 km od ubytovania), Spišský hrad (40km), Historický vojenský tábor v Starej Ľubovni (30 km) či dobre padne pokojná prechádzka Tatranským národným parkom alebo návšteva Slovenského raja. V zime si zalyžujete na svahoch lyžiarskych stredísk v Tatranskej Lomnici, Starom Smokovci, na Štrbskom plese alebo v Lopušnej doline.

Ubytovať sa v Ubytovaní VeLa môžete počas každého jedného dňa v roku. S radosťou Vás ubytujeme do jednej zo 6 izieb alebo 4 apartmánov, ktorých celková kapacita ubytovania je prispôsobená pre 39 hostí. Na výber máte z týchto možností ubytovania:
- troch 3-lôžkových izieb s možnosťou využitia jednej prístelky;
- troch 4-lôžkových izieb s možnosťou využitia dvoch prísteliek;
- dvoch 4-lôžkových apartmánoch, pričom každý je vybavený manželskou posteľou a rozkladacím gaučom v obývacej miestnosti (slúžiacim ako prístelka pre 2 osoby);
- dvoch 5-lôžkových apartmánoch, pričom každý je vybavený manželskou posteľou, samostatným lôžkom a rozkladacím gaučom v obývacej miestnosti (slúžiacim ako prístelka pre 2 osoby).

Izby Lukáš sa nachádzajú vo vedľajšej budove, hneď oproti Ubytovaniu VeLa. Vchod do ich priestorov je riešený z dvora, železným schodišťom. Všetky izby ako aj apartmány sú vybavené televízorom so satelitným príjmom, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Všetky apartmány majú okrem spálňovej časti aj obývaciu miestnosť. V troch apartmánoch je prepojená s jedálenským sedením a štýlovou kuchyňou. Hostia majú k dispozícii spoločný kuchynský kútik, ktorý je vybavený el. varičom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou. Vo všetkých priestoroch je zaistené WiFi pripojenie na internet.

Spoločný čas môžete tráviť v jednej z dvoch spoločenských miestností. V prízemnej sa nachádza majestátny krb, televízor a spoločenské hry. Na prízemí ubytovania si vychutnáte špeciality domácej kuchyne v reštaurácii s barom. Tu môžete využívať tiež služby recepcie, úschovy bicyklov a lyží či sušiče na lyžiarky. Dokonalo sa zrelaxujete vo wellness centre Ubytovania VeLa, v ktorom sa nachádza suchá sauna, vírivka ako aj priestor na využívanie služieb profesionálnych masérov. K dispozícii je rovnako detská postieľka, požičanie bicyklov či vonkajší bazén (v letnom období). Poslúži Vám i záhrada s vonkajším grilom, kotlík a detské ihrisko. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní.

K harmonickej dovolenke s priateľmi či známymi v rodinnej atmosfére Vám stačí už len prísť a prežiť krásny čas v Ubytovaní VeLa. Tešíme sa na Vás!