Dokonalé súkromie, len pre Vás!

Chalupa - Dom Ružomberok (Ski Park Malinô Brdo) je situovaný v príjemnej pokojnej časti mesta Ružomberok, vo vzdialenosti len 1,5 km od údolnej stanice Ski & Bike Parku Malinô Brdo. Blízke okolie ubytovania poskytuje našim hosťom široké možnosti aktívneho oddychu a rekreácie ako aj športového vyžitia a zábavy. Či túžite po skvelej lyžovačke, spoznávaní krás a historických pamiatok Liptova, dokonalom relaxe v termálnych kúpaliskách alebo po dovolenke plnej turistiky v očarujúcej okolitej prírode Veľkej Fatry, od nás to mať ďaleko určite nebudete.

Našim hosťom ponúkame príjemné cenovo výhodné ubytovanie v menšom rodinnom dome, ktorý prešiel rekonštrukciou. V dome je zabezpečená možnosť pohodlného ubytovania pre 4 až 6 osôb. Počas celého Vášho pobytu si tu môžete vychutnávať dostatok súkromia a pokoja, nakoľko rodinný dom je plne k dispozícii vždy len jednej samostatnej skupine hostí.

Pripravená pre Vás je tu jedna štvorlôžková spálňa a kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským posedením a gaučom využiteľným pre prespanie dvoch osôb. Samozrejmosťou ubytovania je kúpeľňa s toaletou a bezplatné WiFi pripojenie na internet v celom objekte.

Pozemok domu je oplotený, čo je pre hostí zárukou dokonalého súkromia a pokoja. Keďže majiteľ v dome nebýva, počas celého pobytu tu budete sami. Vítaní u nás sú aj Vaši domáci miláčikovia. Parkovanie áut je možné priamo pri ubytovaní.