Príjemné ubytovanie v tichom prostredí!

Rodinný dom Zuzana sa nachádza v podtatranskej obci Gerlachov, iba 13 km od mesta Poprad. Ak k nám zavítate, čakajú na Vás nádherné výhľady na pýchu Slovenska - Vysoké Tatry.

Milovníci turistiky a cykloturistiky si tu zaručene prídu na svoje. Okolie ponúka veľa turistických trás pre náročných turistov ale i nenáročné chodníčky pre rodinky s deťmi. Príjemný relax po aktívnom oddychu si užijete v blízkom AquaCity Poprad, kde nájdete veľa bazénov, sáun, wellness centrum a objednať si môžete aj masáž. Vo Veľkej Lomnici nájdete golfové ihrisko, ktoré je považované za jedno z najlepších na Slovensku. A čo tak jazda na koni? Alebo si netrúfate? Tak sa pohodlne usaďte v kočiari s konským záprahom a vychutnajte si príjemnú jazdu a nádherné okolie.

Rodinný dom Zuzana poskytuje príjemné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 6 osôb. Ubytovaní budete na poschodí rodinného domu v dvoch 3-lôžkových izbách (vždy s manželskou posteľou a samostatným lôžkom). Vo výbave jednej z izieb je pre Vás pripravený aj televízor. Na prípravu chutnej stravy Vám zaisto poslúži kuchynka, vybavená elektrickou dvojplatničkou s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a mikrovlnou rúrou. Kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou je v ubytovaní samozrejmosťou.

Chvíľky pohody s rodinou a priateľmi si vychutnáte aj v altánku či pri grilovačke voňavých špecialít. Vaše ratolesti sa medzitým bezpečne zahrajú na oplotenej záhrade. Vaše autá si pohodlne odparkujete priamo pri dome. Milá a ochotná majiteľka domu Vám vždy ochotne poradí a pomôže.

Zavítajte k nám a objavte krásy Vysokých Tatier. Veríme, že u nás prežijete nezabudnuteľnú dovolenku. Srdečne Vás k nám preto pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu!