Blízko Topoľčian a Duchonky.

Rodinný dom Rajčany 81 je situovaný v obci s rovnomenným názvom Rajčany, v okrese mesta Topoľčany. Centrum okresného mesta je od obce len približne 8 kilometrov.

Naše celoročne dostupné ubytovanie je ideálnym riešením pre partie robotníkov, skupiny pracujúcich i obchodných cestujúcich. Ponúkame Vám celkovú kapacitu ubytovania pre 10 osôb v dvoch 4-lôžkových izbách a jednej 3-lôžkovej izbe.

Všetky izby sú vybavené samostatnými lôžkami s možnosťou spojenia do manželskej postele a televízorom so satelitným príjmom. Pre ubytovaných hostí je k dispozícii spoločná kuchyňa s plynovým sporákom s elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a jedálenským posedením. Súčasťou ubytovania je spoločná kúpeľňa s vaňou, toaletou, práčkou a stojanom na prádlo. V priestoroch ubytovania je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na spríjemnenie Vášho pobytu sme pre Vás pripravili aj terasu s posedením. Ak pricestujete s vlastnými autami, bezpečne si ich zaparkujete priamo pri rodinnom dome.

Ak by ste mali chvíľu voľného času môžete sa ísť počas horúcich dní schladiť na Vodnú nádrž Duchonka, oddýchnuť si v Termálnom kúpalisku Malé Bielice, na Kúpalisku Dúha v Partizánskom a na Letnom kúpalisku v Topoľčanoch. V mestách Topoľčany a Partizánske si môžete zájsť aj do niektorej z miestnych reštaurácií, pohostinstiev a nákupných centier. Veríme, že sa u nás budete cítiť ako doma.